wibako

Prośba o opinię - mała ładowarka do odśnieżania?

Moderator: mechanior

Prośba o opinię - mała ładowarka do odśnieżania?

Postprzez MagdaJCB » 28 Lip 2023 12:24

Witam.
Planuję zakup małej ładowarki, która będzie służyła do odśnieżania placu postojowego dla samochodów osobowych (dość wąskie alejki). Plac nie jest wybrukowany więc zależy mi na czyś lekkim żeby nie niszczyło zbytnio nawierzchni. Dodatkowo ma być wykorzystywana do drobnych prac ziemnych typu zasypywanie niewielkich dziur, rozwożenie tłucznia. Z osprzętu potrzebna mi będzie łyżka 4w1 i pług do odśnieżania (najlepiej hydrauliczny). Fajnie by było jakby skrzynia biegów była hydrauliczna bez konieczności zmiany biegów przód/tył. Rozważam 3 opcje:
1) Ładowarka firmy TUR POLAND N520
2) Ładowarka firmy SPAW-MED SM-MP20
3) Ładowarka firmy SPAW-MED SM-MK017.
Poszukuję opinii na temat tych maszyn lub polecenia innej maszyny, która nada się do odśnieżania i spełni powyższe wymogi.

MagdaJCB
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 08 Gru 2020 17:18

Maszyna: JCB

Firma: Nie pracuję w firmie


Reklama

simmet

Re: Prośba o opinię - mała ładowarka do odśnieżania?

Postprzez rudesmen » 30 Lip 2023 07:12

Nie sądzę aby byli tu na forum użytkownicy tych urządzeń więc o rzetelną opinię będzie ciężko. Na podstawie obrazków w internecie nie ma co wydawać opinii...

Spaw-met ma profil na FB trochę od kuchni pokazujący życie firmy
https://www.facebook.com/maszynymajchrzak/?locale=pl_PL

Nie dokopałem się do informacji czy są to Polscy producenci? Jeśli tak to nie podejmował bym decyzji przed obejrzeniem maszyn i rozmową z samymi właścicielami firm.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej