wibako

Miniładowarka Multione 5.3K nie podnosi

Moderator: mechanior

Miniładowarka Multione 5.3K nie podnosi

Postprzez TheLee » 22 Sie 2023 17:42

Marka i model maszyny: Multione 5.3K
Rok produkcji: 2021

Witajcie, Przywędrowałem tutaj, bo wielu tu specjalistów, mechaników i operatorów. Od prawie 2 lat mam taką bardzo mini ładowarkę, konkretnie multione 5.3K. W zasadzie nie ma zastrzeżeń co do działania maszyny z wyjątkiem prac ziemnych, nabierając łyżkę ziemi z pryzmy w zasadzie nie da się podnieść całego wysięgnika, nabrać się da operując samą łyżką a żeby unieść wysięgnik trzeba minimalnie odjechać. Serwis temat olewa bo według nich jest ok, skoro podnosi jakiś ładunek na palecie.
Ktoś może ma wiedzę, czy jest tam jakiś czujnik przeciążeniowy? a jeżeli jest to gdzie i jak się go pozbyć?
Pozdrawiam.

TheLee
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Sie 2023 17:18

Maszyna: Maszyny do prac ziemnych, zbyt dużo by wymieniać ;)

Firma: Firma Krzak


Reklama

simmet

Re: Miniładowarka Multione 5.3K nie podnosi

Postprzez rudesmen » 22 Sie 2023 17:45

Raczej ciężko będzie o znawce tych maszyn...

Miała tak od początku? (masz ją od nowości?). Jeśli wszystkie egzemplarze tak mają to bym tu nie kombinował. A jak sie tego dowiedzieć? Poszukać takiej drugiej i przetestować. Na jakiś targach? Niedługo będą takie w Łobzie... albo pooglądaj na youtubie filmiki z tymi miniładowarkami i może uda się to dostrzec.

Takie mam pomysły :mrgreen:

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: Miniładowarka Multione 5.3K nie podnosi

Postprzez TheLee » 22 Sie 2023 18:15

Miałem okazje pojeździć rocznikiem 2019 i nie było tak, a mój egzemplarz ma tak od nowości, dlatego w dwa lata zrobił tylko 200 godzin.

TheLee
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Sie 2023 17:18

Maszyna: Maszyny do prac ziemnych, zbyt dużo by wymieniać ;)

Firma: Firma Krzak


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej