wibako

Brak szybkiej jazdy Zeppelin zl80

Moderator: mechanior

Brak szybkiej jazdy Zeppelin zl80

Postprzez Morales » 04 Wrz 2023 19:24

Zeppelin zl80 1998 rok ładowarka przegubowa.
Witam, mam problem z szybką jazdą, jakiś miesiąc temu zmieniałem joystick w ładowarce i od tamtej pory raz zeppelin jedzie wolno a raz szybko. Jak gdyby przełączał się między zając/żółw. Na początku jeździł tylko na szybkim, a po zmianie joysticka zaczął tylko na wolnym, odłączałem kostkę od joysticka od zmiany łyżki/wideł jechał szybko, podłączałem kostkę jechał wolno. Nic z tym nie robiłem i ostatnio chciałem to uporządkować, ale co bym nie robił nie ma szybkiej jazdy. Odłączanie kostki nie pomaga. Co jakiś czas sam z siebie zaczyna jechać szybko, ale na chwilę lub kilka minut, po czym znów wraca do wolnej jazdy. Nie grzebałem w niczym innym, problem polega na tym że nie wiem od czego zacząć. Jeśli ktoś wie co może być przyczyną proszę o radę.

Morales
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 04 Wrz 2023 19:02

Maszyna: Zeppelin zl 80

Firma: KKGroup


Reklama

simmet

Re: Brak szybkiej jazdy Zeppelin zl80

Postprzez Vagers10 » 18 Wrz 2023 08:24

Może gdzieś w wiazkach przewody poprzecierane

Vagers10
Młodszy operator

  • Posty: 178
  • Rejestracja: 05 Cze 2022 06:52

Maszyna: Atlas

Firma: Wlasna


Re: Brak szybkiej jazdy Zeppelin zl80

Postprzez Morales » 26 Wrz 2023 19:28

Już ogarnięte, okazało się że jednak cewka, niby są dwie i dwie działały, ale po zamianie kostek z jednej na drugą pojawiały się albo wolne biegi albo szybkie, po wymianie cewki wszystko śmiga. Temat zamknięty.

Morales
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 04 Wrz 2023 19:02

Maszyna: Zeppelin zl 80

Firma: KKGroup


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej