wibako

Zettelmeyer 401B brak mocy podczas jazdy do przodu i do tyłu

Moderator: mechanior

Zettelmeyer 401B brak mocy podczas jazdy do przodu i do tyłu

Postprzez Adrian323 » 31 Sty 2024 16:58

Marka i model maszyny: Zettelmeyer 401b
Rok produkcji: 1992
Numer seryjny: 1

Witam, jako nowy użytkownik forum i ładowarki :D weszliśmy w posiadanie ładowarki o nieznanej przeszłości, przy zakupie chłop twierdził, że jest tylko problem z elektryką i nie jeździ do tyłu i czasem nie chce się zatrzymać :wink:
Ogarnąłem z grubsza kabelki i pojawił się wsteczny bieg...ale
Do przodu jedzie na szybkim i wolnym ale ogólnie wolno i kompletnie bez mocy, nie jest w stanie zebrać 10cm ziemi, staje w miejscu, żeby cokolwiek jechać silnik spalinowy musi pracowac na maxa
Do tyłu jest jeszcze gorzej, rusza dopiero po chwili od przełączenia kierunku i jedzie wolniej niż do przodu
Elektrozawory przód i tył są różne...
Coś pogrzebane jest też przy hamulcu hydro (inch pedal) sprzęt rusza dopiero po wciśnięciu a zatrzymuje się po puszczeniu pedału, chyba powinno być odwrotnie ;)
Pompy nie wydają żadnych dziwnych odgłosów
Olej do hydrauliki zalany to jasol agri cd 10w
Łyżka zdaje się działać poprawnie
Generalnie sprzęt jest strasznie pogrzebany a żadnej dokumentacji do tego nie mogę znaleźć

Może jest ktoś tutaj kto podpowie mi co mogę jeszcze sam sprawdzić
Może ktoś posiada dokumentację to chętnie odkupię
Może ktoś chciałby zdalnie pomóc zdiagnozować sprzęt (oczywiście odpłatnie) lub zna kogoś kto by ogarnął temat na podkapraciu z będę wdzięczny

Adrian323
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 29 Sty 2024 18:15

Maszyna: Zettelmeyer 401b

Firma: Inco


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej