wibako

Seria pytań i problemów Ładowarka Teleskopowa JCB 535

Moderator: mechanior

Seria pytań i problemów Ładowarka Teleskopowa JCB 535

Postprzez mobileek » 29 Gru 2009 21:52

Drodzy koledzy.
1.Czy możecie pomóc mi w znalezieniu DTR do Ładowarki Teleskopowej JCB 535 ?
2. Czy ta ładowarka powinna mieć blokade mostów? znalazłem tylko kostke pod przycisk z symbolem blokady ale samego przycisku nie ma czy moge samu cos wykombinowa?Blokada mostow w ciezkim terenie jest niezbedna..
3. Nie działa mi czujnik przeciwprzeciązeniowy kontrolki szybko mrugaja gora dol gora dol w czym moze tkwic problem ?
4. Ostatni najpowazniejszy problem. Gdy maszyna wykonuje jakas extremalnie ciezka prace kierownica zacina sie a lyzka po czasie nie otwiera sie, wiecie moze co to moze byc? rozdzielacz?

mobileek
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 20 Lip 2008 13:44
  • Miejscowość: Toruń

Reklama

simmet

Postprzez SERVICEBOOK » 31 Gru 2009 18:19

Witam!

Do tej maszyny mam katalog części, serwisówkę oraz instrukcję obsługi.
Poda serial maszyny na katalog@buziaczek.pl, mogę dobrać odpowiedni dokument...

Pozdrawiam!
Sławek
Dokumentacje do maszyn

SERVICEBOOK
Operator

  • Posty: 361
  • Rejestracja: 17 Kwi 2007 17:38
  • Miejscowość: Chojnów

Re: Seria pytań i problemów Ładowarka Teleskopowa JCB 535

Postprzez n_23 » 11 Lut 2010 00:30

mobileek napisał(a):Drodzy koledzy.
1.Czy możecie pomóc mi w znalezieniu DTR do Ładowarki Teleskopowej JCB 535 ?
2. Czy ta ładowarka powinna mieć blokade mostów? znalazłem tylko kostke pod przycisk z symbolem blokady ale samego przycisku nie ma czy moge samu cos wykombinowa?Blokada mostow w ciezkim terenie jest niezbedna..
3. Nie działa mi czujnik przeciwprzeciązeniowy kontrolki szybko mrugaja gora dol gora dol w czym moze tkwic problem ?
4. Ostatni najpowazniejszy problem. Gdy maszyna wykonuje jakas extremalnie ciezka prace kierownica zacina sie a lyzka po czasie nie otwiera sie, wiecie moze co to moze byc? rozdzielacz?


WITAM MAM :arrow: DTR W JEZYKU POLSKIM DO JCB 535 KATALOGI CZESCI DO MASZYN BUDOWLANYCH KOPARKI ,ŁADOWARKI ,KOPARKOŁADOWARKI SPYCHACZE TAKICH FIRM JAK CASE,JCB, KOMATSU, CATERPILAR,VOLVO, HUTA STALOWA WOLA ,LIEBHERR ,NEW HOLLAND.adres e-mail vcd@op.pl

W RAZIE PYTAŃ MOZNA DZWONIĆ. :arrow: TEL 510 808 232
_________________
vcd@op.pl tel 694814090

n_23
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 30 Sty 2010 15:09
  • Miejscowość: SZCZECIN

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej