wibako

Hanomag przestaje jeździć

Moderator: mechanior

Postprzez scuter75 » 23 Sty 2010 00:40

Kolego mam problem z Hanomagiem z jazda, raz jedzie raz nie, kiedy zapali sie kontrolka oleju na komp. to staje choć stany olei sa, pomocy
Ostatnio edytowany przez scuter75, 23 Sty 2010 17:46, edytowano w sumie 1 raz
dziekuje za odpowieć

scuter75
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 23 Sty 2010 00:06
  • Miejscowość: warszawa

Reklama

simmet

Postprzez redmenik » 25 Sty 2010 17:14

To, że staje jak się kontrolka włączy to akurat dobrze - nie zajedziesz maszyny. Jak jesteś pewny poziomów i temperatury oleju, to sprawdź czy aby któryś z czujników: ciśnienia lub temperatury oleju nie jest walnięty.

redmenik
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 18 Paź 2009 15:21
  • Miejscowość: Opole

Postprzez keating » 26 Sty 2010 16:51

zapalająca się kontrolka świadczy o braku ciśnienia. skoro jest stan oleju to znaczy, że rozwiązania problemu trzeba szukać gdzie indziej. pomiary ciśnień powinny pomóc.
to może być kwestia zacinającego się zaworu przelewowego.
KRM MACHINES Sp. z o.o.
www.krm-machines.pl

Serwis maszyn budowlanych |
Naprawa i remonty hydrauliki siłowej | Silników spalinowych | Instalacji elektrycznej | Układów elektronicznych w maszynach.

Awatar użytkownika
keating
Młodszy operator

  • Posty: 162
  • Rejestracja: 15 Mar 2008 02:37
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 2

Postprzez scuter75 » 31 Sty 2010 18:57

scuter75, redmenik, dziekuję za odpowiedz poradziłem sobie z tym okazało się że kable od czujnika poziomu oleju w skrzyni były luźno ale pokazał sie jeszcze jeden problem myślę że poważniejszy podczas jazdy na 3 i 4 biegu podczas odśnieżania przy większej gromadzie śniegu spowalnia, silnik ma obroty a ona staje nawet jadąc szosą na 4 widzi górkę i zwalnia do 15 km proszę o pomoc a co do ciśnienia to jakie powinno być pomocy pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie i odpowiedz
Ostatnio edytowany przez scuter75, 03 Lut 2010 15:47, edytowano w sumie 1 raz
dziekuje za odpowieć

scuter75
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 23 Sty 2010 00:06
  • Miejscowość: warszawa

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej