wibako

HYUNDAI HL 25 rok 94 problem z jazda

Moderator: mechanior

HYUNDAI HL 25 rok 94 problem z jazda

Postprzez scorpik80 » 01 Kwi 2010 08:51

Witam. Posiadam Hyundaia hl 25 rok 94 .W zeszłym roku w czasie pracy troche przechylił się nam na bok i przez miarkę poziomu oleju w skrzyni stracił część oleju . Brakujący poziom uzupełniłem jak poradził pewien mechanik zwykłym HIPOLEM i z takim mixem dokończyłem poprzedni sezon bez większych problemów jednak gdy temperatura spadła poniżej zera maszyna przestała jezdzić . Ten sam mechanik stwierdził że prawdopodobnie olej jest za gęsty w niskiej temperaturze i gdy się ociepli znowu będzie działać .Przyszla wiosna temperatury skoczyły ostro w górę a maszyna dalej stoi .Zaprosiłem innego mechanika ten stwierdził ze pompa daje ciśnienie elektrozawory działają a olej nawet jeśli jest za gęsty to maszyna i tak powinna chociaż drgnąć a ta stoi jak zaklęta i wszystko ładnie działa poza jazdą. W zeszłym roku zdarzyła się podobna sytuacja wtedy jednak uznaliśmy ze mogla to być wina tego ze wymienialiśmy akumulatory i może komputer sie zwiesił bo po 2 dniach zaczęła normalnie jezdzic teraz jednak sama niechce się naprawić a dodatkowo cały czas pracuje zawór bezpieczeństwa w pneumatyce .Jeśli ktoś mógłby poradzić jak rozwiązać ten problem , co robić lub chociaż mógłby polecić jakiś zakład lub serwis który mógłby to naprawić , to będe bardzo wdzięczny ,bo czytajac opinie o serwisie hyundaia to chyba nieoplaca sie ich ruszać a w moim rejonie czyli okolice Suwałk chociaż żwirownie co krok to nie spotkałem jeszcze zadnego zakładu który zajmował by się naprawą takiego sprzetu .Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi .

scorpik80
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 23 Sie 2009 20:53
  • Miejscowość: Bakałarzewo

Reklama

simmet

Postprzez cat 325 » 27 Kwi 2010 20:05

a próbowałes ruszac tłoczkiem od skrzyni ja mialem to samo w xcmg

cat 325
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 26 Kwi 2010 21:39
  • Miejscowość: śląsk

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej