wibako

XCMG - opinie użytkowników

Moderator: mechanior

XCMG - opinie użytkowników

Postprzez kujawy » 15 Kwi 2010 08:05

Proszę o opinie użytkowników ładowarek tej firmy. Interesuje mnie inf. n/t żywotności podzespołów, awaryjność (po okresie gwarancji), dostęp części.
Proszę o opinie użytkowników i tylko użytkowników a nie handlowcy sprzedający ten sprzęt

kujawy
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 20 Gru 2007 13:01
  • Miejscowość: Jastkowice

Reklama

simmet

Postprzez janusz 30 » 01 Lip 2010 05:54

Mam taką ZL50G .Pracuje u mnie dosyć ciężko już trzeci sezon.Najsłabszy punkt to elektryka ale sprytny elektryk poradzi sobie bez problemu.Po tym sezonie potrzebne będzie usuniecie luzów na łyżce i ramionach ,nie mialem poważnych awarii.Do małej żwirowni sprzęt bardzo dobry.Napewno nie jest to jakość czołowych firm , ale zrobi tą samą pracę.Zdecydowanie głośniejsza w kabinie i mało wygodna, trwałość też dużo mniejsza niż ład. czołowych firm (jakość użytych materiałów)- rekompensuje to cena.Podsumowując jakość adekwatna do ceny, sprzęt na małą żwirownię ok. do pracy w umiarkowanych warunkach i o średnim natężeniu.Nie rekomenduję tej maszyny dla ludzi którzy chcą ją wykożystać maxymalnie tj.praca na zmiany w cięzkich warunkach.

janusz 30
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 30 Mar 2008 10:51
  • Miejscowość: Białystok

Postprzez Tequil » 06 Wrz 2010 13:45

użytkujemy dwie szt. z CE w żwirowni + prace ziemne i jesteśmy zadowoleni.
Przez 3 lata nic poważnego się nie działo, żadnej awarii która by unieruchomiła sprzęt...

Obecnie XCMG montuje maszyny w polsce, z częściami nie ma żadnego problemu, mają wszystko w magazynie... również BUMAR sprzedaje i serwisuje te maszyny...

Tequil
Pomocnik operatora

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 24 Lip 2007 22:23
  • Miejscowość: Wrocław

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej