Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Re: Jakie łańcuchy komatsu d41p?

08 Wrz 2016 08:45

Wloska marka ITR
Ostatnio edytowany przez Tomek ENTRACK, 27 Wrz 2016 18:48, edytowano w sumie 1 raz

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

08 Wrz 2016 22:48

I następny temat z przed dwu lat!!
Spamujesz forum! Nie szanujesz REGULAMINU I ZASAD! Wtryniasz swoje drętwe wywody w zupełnie nie do tego przeznaczone miejsca, nic nie pomagają w rozwiązaniu problemów użytkowników forum!!

KOLOR CZERWONY JEST ZAREZERWOWANY DLA ADMINISTRACJI.
No ale masz gdzieś zasady, najważniejsze by zaistnieć.

Niestety będę zmuszony wnioskować o tymczasowe zablokowanie twojej działalności do momentu aż zapoznasz się z zasadami i budową forum. NAJPIERW CZYTAMY potem piszemy...

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

09 Wrz 2016 08:11

OK, rozumiem, nie narzucam się. Rzeczywiście nie konfrontowałem z regulaminem treści kolejnych postów.
Jeśli jest taka Twoja wola, trudno, niech tak będzie.

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

13 Wrz 2016 19:50

To nie moja wola tylko ZASADY FORUM!
A post się sam poprawi?
Nabałaganiłeś to posprzątaj!

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

27 Wrz 2016 13:05

Dzień dobry.

Bardzo proszę o przeniesienie postów do działów w których powinny się one znajdować.
Chciałbym się jakoś do nich odnieść a nie chcę dalej robić bałaganu.

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

27 Wrz 2016 19:48

Jaki to ma sens jak pan TOMEK z firmy na E znów narobi bajzlu jak to właśnie zrobił kasując 90% posta zamiast poprawić jedynie kolor :wall:
Teraz nie wiadomo do czego i jak się odnieść.
Kolega będzie musiał mieć BLOKOWANĄ MOŻLIWOŚĆ edycji swoich postów bo jak widać W OGÓLE MA GDZIEŚ forum i zasady, nie przeczytał, nie stosuje, po prostu ma to w D...

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

29 Wrz 2016 17:19

Może po jakimś czasie powinniście zamykać posty do edycji i udostępniać jedynie możliwość przeglądu.

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

29 Wrz 2016 22:09

Przy normalnych użytkownikach szanujących zasady, forum i kolegów jest to zbędne.
Takie przypadki jak kolega z firmy na E są marginalne ale jednak wkurzające.
Cóż, dla 3-4 takich ewenementów na rok nie będziemy zmieniać skryptu bo przy takim rozmiarze forum jest to już dosyć kłopotliwe... a kolega zasłużył wydatnie na skupienie UWAGI administracji forum... będzie po prostu pilnowany.

Re: Jakie łańcuchy komatsu d41p?

30 Wrz 2016 08:31

mechanior napisał(a):Jaki to ma sens jak pan TOMEK z firmy na E znów narobi bajzlu jak to właśnie zrobił kasując 90% posta zamiast poprawić jedynie kolor :wall:
Teraz nie wiadomo do czego i jak się odnieść.
Kolega będzie musiał mieć BLOKOWANĄ MOŻLIWOŚĆ edycji swoich postów bo jak widać W OGÓLE MA GDZIEŚ forum i zasady, nie przeczytał, nie stosuje, po prostu ma to w D...


Sens posta ten sam, ale w skórcie.
Nie interesowało Pana, co mam do powiedzenia na temat rodzaju zastosowań łańcuchów pod względem smarnych i olejowych ale skupił się Pan na tym, że zaznaczenie zrobiłem kolorem czerwonym.
Więc jeśli tylko chodzi Panu o kolor czerwony a nie o merytoryczne wartości posta to spłyciłem i skróciłem przekaz: ITR - to jest włoska marka, co nie znaczy produkowana we włoszech, jak 90% produkcji wszystkich dostawców.

Szkoda, że nie zainteresował się Pan pozostałą częścią postu dotyczącą bardziej technicznych aspektów doboru łańcuchów, ale cóż można się spodziewać...

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

30 Wrz 2016 11:58

nie odpuszczasz

Jakie łańcuchy komatsu d41p?

30 Wrz 2016 21:39

Panie TOMASZU z firmy na E.
W skrócie: NA FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN a ty rażąco go lekceważysz, wygląda na to że specjalnie. To nie kwestia tego co mnie interesuje czy nie. Jak się nie zapoznasz z regulaminem i nie zaczniesz go stosować to dalej będziesz obrywał.
Teksty typu: "ale cóż się można spodziewać..." proszę sobie zachować do rozmów z kolegami z osiedla. Niech ci się nie wydaje że ktoś się na tobie skupia z przyczyn innych niż tylko potrzeba zachowania porządku na forum. Koniec dyskusji!

Ponieważ zachowujesz się w taki sposób będziesz dokładnie obserwowany.
Na początek: popraw swój profil
MASZYNA:1
FIRMA:1


Proszę podawać prawdziwe dane! Te pola można zostawić puste przy zakładaniu profilu lub wypełnić je w innej formie, jesteś z wiadomo jakiej firmy więc napisz prawdę a w polu MASZYNA zawsze możesz napisać BRAK...
Chyba że to ma być forma protestu...
Wyślij odpowiedź