wibako

za szybka jazda w dt-75b

za szybka jazda w dt-75b

Postprzez dymnik28 » 15 Lis 2011 17:58

Witam wszystkich:) mam problem w moim dt-75b ma strasznie szybka jazde i na reduktorze niema zmiany kierunku jazdy tył przód. Tylko trzeba włączać na skrzyni biegow lewarkiem z jedynki na wsteczny. Mam starszego deta i tam jest na reduktorze normalnie tył przod. Najprawdopodobniej mozna w reduktorze odblokowac tak ze bedzie wolniejszy :) bardzo prosze o podpowiedz.

dymnik28
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 15 Lis 2011 17:46

Maszyna: Dt-75b


Reklama

simmet

za szybka jazda w dt-75b

Postprzez bastekwa » 18 Lis 2011 18:49

Witam kolego. Z tymi reduktorami to taka sprawa że w tym co masz wsteczny w reduktorze to tam nic nie odblokujesz natomiast w tym co masz wsteczny w dźwigni biegów to owszem. Po odblokowaniu reduktora będziesz miał 4 pozycje biegów do wyboru a teraz najprawdopodobniej masz tylko dwa, dźwignia przesuwa się tył-przód a po zmianie pójdzie jeszcze na bok.
http://xat.com/Kopaczka
Nie lejemy wody tylko PIWO Zapraszamy.
zapoznałem się z tematem P.I.W.K.O.

Awatar użytkownika
bastekwa
Fachoperator

  • Posty: 564
  • Rejestracja: 28 Gru 2008 17:34
  • Miejscowość: Nakło nad Notecią
  • Pochwały: 19

Maszyna: zbyt długa lista

Firma: made in


za szybka jazda w dt-75b

Postprzez dymnik28 » 20 Lis 2011 10:32

dzieki kolego:) tylko prosze o podpowiedz:) co mam tam zrobic ?? w tym reduktorze? bo na nim mam teraz tylko luz i jazde do przodu// jak zrobic zeby właczyc bieg na skrzyni biegow a na reduktorze tylko przekładac tył przód?? bo na razie właczm na skrzyni jedynka i wsteczny i strasznie jest szybki: kolego prosze o jakąs podpowiedz?? moze jakis kontakt to zadzwonie bedzie lepiej:) z gory dziekuje> przypomne ze to dt 75 błotniak.

dymnik28
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 15 Lis 2011 17:46

Maszyna: Dt-75b


za szybka jazda w dt-75b

Postprzez bastekwa » 20 Lis 2011 12:28

kolego w tym reduktorze to nie zrobisz wstecznego biegu bo jest troche inny i skrzynia jest inna.bo ty masz ciągnik gąsienicowy i spycharkę tak to nazywali i wtedy zakładali dwa modele skrzyń i reduktorów.błotniaki służyły jako ciągniki a na wąskich gąsienicach to spycharki. ja mam dwa błotniaki i dwa na wąskich gąsienicach.
http://xat.com/Kopaczka
Nie lejemy wody tylko PIWO Zapraszamy.
zapoznałem się z tematem P.I.W.K.O.

Awatar użytkownika
bastekwa
Fachoperator

  • Posty: 564
  • Rejestracja: 28 Gru 2008 17:34
  • Miejscowość: Nakło nad Notecią
  • Pochwały: 19

Maszyna: zbyt długa lista

Firma: made in


za szybka jazda w dt-75b

Postprzez dymnik28 » 20 Lis 2011 12:42

Aha czyli wstecznego nie da rady:) wiec zapytam jeszcze czy idzie jakos go zwolnic bo strasznie szybki jest na pierwszym biegu :)i jeszcze przy okazji mam problem ze sprzegłem gąsienicy normalnie w decie po zaciagnieciu obu wajch det staje a moj ani rusz. Co sie okrece tą regulacja i chwile jest ok i dalej problem. Pozdrawiam

dymnik28
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 15 Lis 2011 17:46

Maszyna: Dt-75b


za szybka jazda w dt-75b

Postprzez bastekwa » 20 Lis 2011 14:15

idzie go zwolnić ile masz połoźeń wajchy w reduktorze 4 czy tylko dwa wajcha do przodu i do tyłu?
http://xat.com/Kopaczka
Nie lejemy wody tylko PIWO Zapraszamy.
zapoznałem się z tematem P.I.W.K.O.

Awatar użytkownika
bastekwa
Fachoperator

  • Posty: 564
  • Rejestracja: 28 Gru 2008 17:34
  • Miejscowość: Nakło nad Notecią
  • Pochwały: 19

Maszyna: zbyt długa lista

Firma: made in


Re: za szybka jazda w dt-75b

Postprzez dymnik28 » 20 Lis 2011 22:22

Własnie położeń mam 2 i taki ruch w lewo ale on nic nie włącza. Kiedys zdjąłem pokrywe i jeden wodzik jest tak jakby zaplombowany, wiec nie chciałem ruszac bo nie chce czegos popsuc

dymnik28
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 15 Lis 2011 17:46

Maszyna: Dt-75b


za szybka jazda w dt-75b

Postprzez bastekwa » 21 Lis 2011 11:35

U góry w pokrywie jest taka śruba wkęcona właśnie blokująca ten wodzik musisz ją wykręcić i będziesz miał 4 położenia reduktora.
http://xat.com/Kopaczka
Nie lejemy wody tylko PIWO Zapraszamy.
zapoznałem się z tematem P.I.W.K.O.

Awatar użytkownika
bastekwa
Fachoperator

  • Posty: 564
  • Rejestracja: 28 Gru 2008 17:34
  • Miejscowość: Nakło nad Notecią
  • Pochwały: 19

Maszyna: zbyt długa lista

Firma: made in


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej