Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Jakie łańcuchy do cat d5m lgp?

22 Lis 2011 01:05

Witam. Szukam info czy sprawdził ktoś w praktyce iż łańcuchy produkcji CAT dłużej wytrzymują o około 1500-3000 mtg niż inne dostępne na rynku (itr, itm. berco i inne)

jakie łańcuchy do cat d5m lgp

22 Lis 2011 08:52

generalnie z rozmów z klientami wychodzi na to, że w niektórych warunkach oryginalne łańcuchy rzeczywiście wytrzymują dłużej, ale ciężko określić jakie to warunki, najczęściej dotyczy to pracy w niezmieniającym się terenie, jednostajnie. praca w piasku skraca żywotność łańcuchów i maksymalnie po 2800-3000mtg łańcuchy zamieniają się w złom, niezależnie czy to będzie łańcuch oryginalny czy zamiennik renomowanej firmy, także tutaj nie ma sensu przepłacać.

z mojej strony mogę jedynie zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie łańcuchy do cat d5m lgp?

26 Lis 2011 21:44

Wczoraj robiłem spycharkę w małopolsce- założyli nowe łańcuchy w styczniu 2011 , a dziś już są do wymiany ( zamiennik).

Re: Jakie łańcuchy do cat d5m lgp?

04 Sty 2012 11:41

Oczywiście że łańcuchy oryginalne jeżdżą dłużej niż zamienniki np system one ( track 0ne ) Cat`a.
Tylko pytanie czy opłaca się kupic łańcuch oryginalny w cenie trzech zamienników renomowanej firmy
które pojeżdżą na 100% duuuużo dłużej od tego jednego oryginału. Odpowiedz sobie sam :)

Jakie łańcuchy do cat d5m lgp?

08 Wrz 2016 10:48

W kwestii nowych technologii to wydaje mi się, że producenci bardziej idą w drobne modyfikacje pozwalające jedynie na nadanie nowego patentu na kolejną wersję łańcucha różniącego się jedynie kosmetyką dla utrzymania klientów przy serwisie i oryginalnych częściach. Technologia jest ta sama, fabryki produkujące łańcuchy w zasadzie te same, jakość ta sama, inne logo wybite na ogniwach, w zależności dla kogo idzie produkcja. Oczywiście bardzo tutaj spłyciłem temat, pomijam te wszystkie mega tanie produkty, produkowane jedynie dla ceny. Są oczywiście jednostki wybitne, które próbują wprowadzać innowacje ale to raczej na zasadzie doświadczeń i z różnym skutkiem. Nikt na nowo prochu nie wymyśli, rozwiązania technologiczne w budowie łańcuchów są te same, wszędzie. Czym to się różni między sobą? Rozmiarem? Kształtem? Kolorem? Rodzajem uszczelnienia?
Nie ma to jak przekonać się sprawdzając w praktyce, ale rzetelnie w identycznych warunkach pracy, dwie maszyny takie same, taki sam czas pracy, zadania, środowisko, dwa różne podwozia i wtedy można coś więcej powiedzieć.

Jakie łańcuchy do cat d5m lgp?

08 Wrz 2016 22:41

Człowieku!! Przestań odgrzewać nieboszczyki!!
Wyślij odpowiedź