wibako

Caterpillar D5M LPG temp. oleju w skrzyni

Caterpillar D5M LPG temp. oleju w skrzyni

Postprzez piotrspecial » 03 Maj 2012 14:43

witam szukam dobrej porady od fachowca
Caterpillar D5M LPG Maszyna dziala tylko kolo 2 godzin i staje niema w nim elektroniki zeby można było sprawdzić kody błędów, niemoge zbic wysokiej temperatury oleju w skrzyni biegów, praktycznie wymieniłem prawie wszystko zaczynając od oleju do wymiany wszystkich uszczelniaczy na skrzyni biegów wymieniłem wszystkie pierścienie teflonowe na tłokach biegów pierscienie uszczelniające, praktycznie cały komplet i zwolnicach, założyłem nowe tarcze ścierne - przekładki tarcz ostatnio dobrałem nawet sie do zmiennika, wymienilem lozyska ale nic sie nie zmienilo po wymianie tych czesci, a zapomnialem teraz to mozna nim skrecac, na dzien dzisiejszy dalem drugi raz pompe regeneracji, wlosy juz wyrywam praktycznie porozbierałem chyba wszytko a efekt to praktycznie zero, wkrecilem manometr na tylnej ścianie skrzyni biegow zimy start 20 bar po godzinie 12,5 bar po 2 godz maszyna stoi ciśnienie od 5 - 8 bar Na zmienniku jest jeden zawór próbowałem pod sprezyne podkładać podkładki regulacyjne i ujmować, zero efektu. Mam pytanie czy zle zregenerowana pompa moze byc przyczyna wzrostu takiej temperatury za jakiekolwiek podpowiedzi serdecznie dziękuje pozdrawiam

piotrspecial
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 05 Sie 2010 16:25
  • Miejscowość: Zielona Gora

Maszyna: Caterpillar D5M LPG,


Reklama

simmet

Caterpillar D5M LPG temp. oleju w skrzyni

Postprzez DMSERWIS » 08 Maj 2012 21:46

A główny zawór przelewowy transm? A skrzynia manual, czy power shift?

DMSERWIS
Fachoperator


Caterpillar D5M LPG temp. oleju w skrzyni

Postprzez piotrspecial » 08 Maj 2012 22:58

manual brak jakiekolwiek elektroniki tylko czujniki na skrzyni biegow dzis odebralem pompe z regeneracji zatarta na drugiej sekcji poraz drugi

piotrspecial
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 05 Sie 2010 16:25
  • Miejscowość: Zielona Gora

Maszyna: Caterpillar D5M LPG,


Caterpillar D5M LPG temp. oleju w skrzyni

Postprzez piotrspecial » 10 Maj 2012 20:55

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b3bb4a53114f049b.html mam pytanie do fachowca czy na danym obrazku jest mozliwosc regulacji cisnienia pozdr...

piotrspecial
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 05 Sie 2010 16:25
  • Miejscowość: Zielona Gora

Maszyna: Caterpillar D5M LPG,


Caterpillar D5M LPG temp. oleju w skrzyni

Postprzez DMSERWIS » 01 Cze 2012 22:56

To zawór priorytetu, jest regulacja w/g procedury z manometrami.

DMSERWIS
Fachoperator


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej