Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Catapilar D-8 Praca w Niemczech prawo

15 Paź 2015 10:26

Marka i model maszyny: Catapilar D-8
Rok produkcji: 1990

Słuchajcie mam takie pytanie tzn wiem co i jak domyslam sie ale potrzebuje potwierdzenia
dzwonila do mnie pewna agencja pracy z niemiec mimo ze nie mam uprawnien na spycharke zaproponowala mi prace w niemczech mhm co na to mówi prawo niemieckie ?

Catapilar D-8 Praca w Niemczech prawo

16 Paź 2015 22:25

A co to ma wspólnego z problemem technicznym w SPYCHACZU CAT D-8 ? Brak uprawnień da się naprawić za pomocą porady na forum ? Dlaczego nie piszesz zgodnie z regulaminem w odpwiednim dziale i po polsku ?

Re: Catapilar D-8 Praca w Niemczech prawo

18 Paź 2015 12:10

Mechanior ty chyba jesteś naj mądrzejszy na tym forum??

Catapilar D-8 Praca w Niemczech prawo

18 Paź 2015 20:59

Koparka - możesz określić konkretnie o co Ci chodzi? Nikogo nie bronię ale ten temat powinien raczej znaleźć się w dziale "pogaduchy". A jakby każdy miał regulamin i poprawną pisownię w d... to za chwilę by nawet nie było sensu na forum wchodzić (to jeszcze można przeczytać i zrozumieć, ale zdarzają się posty, które trzeba przeczytać min. 3 razy żeby chociaż załapać o co chodzi...)

ŁukaszG - w przypadku kontroli mogą wystąpić problemy - tam też wymagane są uprawnienia.

Catapilar D-8 Praca w Niemczech prawo

19 Paź 2015 17:58

Koparka napisał(a):Mechanior ty chyba jesteś naj mądrzejszy na tym forum??

Jestem Moderatorem i wypełniam swoje obowiązki pilnując przestrzegania regulaminu i porządku... Masz jakieś sugestie bądź uwagi?
Wyślij odpowiedź