Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Kto produkuje duże spycharki?

29 Lip 2016 07:28

Witam, trochę nietypowo...
Otóż pracuję w firmie budowlanej i w ramach realizowanego kontraktu muszę kupić i przekazać zamawiającemu dwie duże spycharki o parametrach jak poniżej:
Parametry pracy:
- silnik wysokoprężny, 4-suwowy, o mocy powyżej 510 KM,
- zmiennik momentu,
- skrzynia biegów przełączalna pod obciążeniem,
- kabina kompletna z fotelem amortyzowanym, światłami, szybami i lusterkami, zewnętrznymi, wyposażona w klimatyzację i ogrzewanie,
- komplet gąsienic samosmarowych o szerokości płyty min 80 cm,
- lemiesz spycharkowy wklęsły o pojemności 22-23 m3 i przechyłem,
- zaczep
Kto (poza Dressta) produkuje takie urządzenia?

Re: Kto produkuje duże spycharki?

29 Lip 2016 08:44

Cat, Komatsu, może liebherr wystko znajdziesz na stronach www danego producenta

Re: Kto produkuje duże spycharki?

30 Lip 2016 21:14

Taka spycharka to milionowe tematy a ty pytasz na forum kto produkuje :crazy:

Kto produkuje duże spycharki?

30 Lip 2016 22:11

A co niestosownego jest w moim pytaniu?
Wiem jakie Sa ceny takich spycharek (Dressta 40 ponad 2,5mln) ale dany mi na zakup budzet jest jednak mniejszy. Czy Chinczycy produkuja takie maszyny?

Kto produkuje duże spycharki?

31 Lip 2016 01:25

Hehehehehe.... to już wiadomo dlaczego szukasz na forum.
Z gówna bata nie ukręcisz. Jak nie mają kasy na solidny sprzęt to niech ryją szpadlami - prosta sprawa. Pozostaje zakup używki, lepiej kupić starego CATa niż nowego szajsa.

Tanio nigdy nie jest dobrze a okazje nie istnieją. Przyjęcie tych podstawowych prawd ułatwia życie.

Re: Kto produkuje duże spycharki?

31 Lip 2016 13:12

firma zleca zakup spycharek za kilka milionów osobie która nie ma zielonego pojęcja w temacie ,ta a chińczyk ulepi ci taką 60-70 ton spycharkę za wiadro ryżu :lol: ciekawe jeczcze gdzie certyfikaty,serwis,częsci itp

Kto produkuje duże spycharki?

01 Sie 2016 00:43

Ja pierniczę... Jak z dziećmi... Zamiast coś podpowiedzieć to wolą się wymądrzać...
Co dziwnego jest w tym, że pracownik sporej firmy budowlanej pyta (mam nadzieję) mądrzejszych od siebie z kim rozmawiać na temat zakupu towaru/"wyposażenia" (zgodnego z wymaganiami SIWZ) stanowiącego około 5% wartości podpisanego kontraktu na wybudowanie kawałka dużej inwestycji?
Fakt: nie mam pojęcia o spycharkach, ale muszę się czegoś o tym rynku nauczyć.
mechanior, jak zadzwonię do Ciebie jutro (właściwie już dziś) z prośbą o poradę w temacie kontaktu z odpowiednimi dealerami to coś pomożesz?

Kto produkuje duże spycharki?

11 Sie 2016 18:43

Dopiero co wróciłem z urlopu i przepraszam za brak odpowiedzi.
Więc zgodnie prośbą krótko i na temat: Naprawiam maszyny (prawie wyłącznie JEDNEJ marki) a nie handluję nimi, nie znam przedstawicieli. Będę słabym doradcą w tej kwestii...

Re: Kto produkuje duże spycharki?

16 Sie 2016 21:05

Jezeli jeszcze pomogę. To z tych Chińskich maszyn mogę podać ABELCO tylko ABELCO nie kobelko. Ta Chińska firma próbowała na skandynawski rynek. I maszyny te miały montowane firmowe podzespoły jakie montuje Francja Włochy. W każdym bać razie nr katalogowe pasują :wall:

Kto produkuje duże spycharki?

16 Sie 2016 21:07

screw, dzięki. Prześledzę ten trop.
Wyślij odpowiedź