Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

D6N ' 11 Monitor - panel sterujący

27 Sty 2017 12:26

Marka i model maszyny: CAT D6N LGP
Rok produkcji: 2011
Numer seryjny: GHS00699

Witam. Mam problem ze spycharką CAT D6N LGP. Mianowicie nie działa monitor - panel sterujący. Właściwie można powiedzieć, że nie przejawia żadnych oznak życia. Podczas self testu żadna ze wskazówek nawet nie drgnie. Sama maszyna pracuje bez zarzutu, podmienialiśmy monitor i wszystko działa. Bezpieczniki sprawdzone, monitor został już sprawdzony pod kątem uszkodzeń mechanicznych, brak prądu, zatarte ścieżki itp. niby nic mu fizycznie nie dolega. Słyszałam coś o możliwości problemów z oprogramowaniem, teraz moje pytanie do Was czy ktoś (z Was) wgrywa takie oprogramowanie, albo możecie polecić kogoś takiego? Cat oczywiście proponuje wymianę całego monitora...

D6N ' 11 Monitor - panel sterujący

28 Sty 2017 01:57

Był jakikolwiek serwis z interfejsem?

Re: D6N ' 11 Monitor - panel sterujący

28 Sty 2017 13:24

Masz uszkodzony boot loader i nie widać panela w ET wgrać boota i zaprogramować.

D6N ' 11 Monitor - panel sterujący

28 Sty 2017 15:37

Nie, nie było. Na szybko podmieniliśmy panel z innej maszyny. Poszukiwania usterki skupiły się na uszkodzeniu hardware'owym. Teraz tylko należy zadać sobie pytanie, czy pod wpływem dotychczasowych działań, możliwość wgrania boot'a nie została w jakiś sposób ograniczona....? Niemniej jednak spróbujemy. Dzięki za podpowiedź.
Wyślij odpowiedź