Przełącz do głównego szablonu
Zablokowany temat

staliniec potrzebna pomoc

23 Wrz 2017 21:28

witam
sorry za nowy watek ale jestem roz......... i pisze tu
potrzebuje podpowiedzi instrukcji itp. jak zdjąć polos w stalincu bo 2 dni z tym walcze i jestem w czarnej dupie :/
mam go całego posdteplowanego bez wozkow i lemiesza wiec cigniecie czołgiem w bok odpada :D
pozdr i licze na wasza pomoc

-- 21 Wrz 2017 21:39 --

dalej jestem w czarnym dupsku a podpowiedzi ni ch...uka :D

-- 23 Wrz 2017 21:28 --

a ta k........a ani drgnie :D może ktoś jednak cos podpowie jak ja wybic? bo blokuje mi to robote maksymalnie :/

staliniec potrzebna pomoc

23 Wrz 2017 21:32

Widocznie słabo z jakimś specem od stalinców :?

Re: staliniec potrzebna pomoc

23 Wrz 2017 21:58

Kolega WNTech jeśli dobrze kojarzę, on zna stare spycharki ale rzadko tu się odzywa. Poszukaj jego postów pewnie ma nr tel podany zadzwoń i spytaj

staliniec potrzebna pomoc

24 Wrz 2017 09:33

z tego co pamiętam od środka jest zabezpieczenie albo nakrętka

Re: staliniec potrzebna pomoc

24 Wrz 2017 17:54

dawidg2 napisał(a):Kolega WNTech jeśli dobrze kojarzę, on zna stare spycharki ale rzadko tu się odzywa. Poszukaj jego postów pewnie ma nr tel podany zadzwoń i spytaj


Nie znaleziono użytkowników pasujących do tych kryteriów wyszukiwania

-- 24 Wrz 2017 17:54 --

bastekwa napisał(a):z tego co pamiętam od środka jest zabezpieczenie albo nakrętka


nakretka zabezpieczajaca jest pod spodem obok panewki wahacza i tyle reszta jest wbita na stożek i dalej w dwie tuleje pomiędzy którymi jest ww panewka :/
a dostep do samej koncowki poloski jest w oknie 13x7 cm :/ a przerwa miedzy polosiami 18 cm :/

Re: staliniec potrzebna pomoc

24 Wrz 2017 19:16

memberlist.php?mode=viewprofile&u=7366 tez sie zna wystarczyło spojrzeć na poprzednie tematy z działu spycharek.

Gdybyś przejrzał to byś wiedział do kogo się zgłosić.

Re: staliniec potrzebna pomoc

24 Wrz 2017 22:11

dawidg2 napisał(a):http://kopaczka.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7366 tez sie zna wystarczyło spojrzeć na poprzednie tematy z działu spycharek.

Gdybyś przejrzał to byś wiedział do kogo się zgłosić.


z darkiem rozmawiam średnio 2 razy w tygodniu :D wiec dzięki za troske
jego rada to gaz grzać i prac :D ale jakos to nie przyniosło efektu :/

Re: staliniec potrzebna pomoc

12 Paź 2017 14:05

weynrob napisał(a):z darkiem rozmawiam średnio 2 razy w tygodniu :D wiec dzięki za troske
jego rada to gaz grzać i prac :D ale jakos to nie przyniosło efektu :/


Tak sobie wpadłem bo coś czułem że będę tu przywoływane .


Ogólnie to kolega robert ma rację z różnicą taką , że to było średnio 2-3 razy dziennie a rozmowy trwały po kilkanaście minut itd.
ogólnie nic nie mam przeciwko temu , zawsze pomagam użytkownikom z tego forum jak do mnie dzwonią .

Ale....
Dzisiaj to powiedzmy trochę mnie trafiło , ponad 20 lat sprzedaję części a to będzie mój pierwszy przypadek gdzie zostałem tak potraktowany . W telegraficznym skrócie , kolega faktycznie dokupił drugą spycharkę , konsultował przed w trakcie i po ze z mną różne szczegóły itd. Sądzę że dzięki tym radą popełnij o wiele mniej błędów , które mógłby popełnić nie znając szczegółów na które mu zwróciłem uwagę. Ta wymiana informacji telefonicznej trwała niecały miesiąc , finalnie po jakimś tam czasie kolega zadzwonił żebym mu wyliczył koszt uszczelek i łożyska , oczywiście podałem mu telefonicznie cenę przed wysyłką . Po 3 dniach kolega robert oddzwonił i stwierdził , że oring w rosji kosztuje o ile się nie mylę 1/10 cenę mojej ceny , no ok przyjąłem tą informację , po czym kolega stwierdził że jednak wszystko jest mu za drogie i odsyła pozostawiając sobie łożysko , myślę sobie no ok . Towar wysłałem 28 września , przesyłka doszła 29 września a zwrot otrzymałem dzisiaj tj. 12-10-2017 . pomijam fakt że na uszczelkach są ślady od długopisu po odrysowaniu , pomijam fakt że uszczelki przyklejone zostały do tektury taśmą , ale jak przeczytałem pismo gdzie kolega robert sugeruje , żebym mu cyt.:
"Poza tym z powodu wysłanego złego łożyska prosiłbym o zwrot połowy kosztów wysyłki A jak do tego podejdziecie to już wasza decyzja" - pisownia oryginalna
no to ciśnienie już mi się podniosło.

reasumując : miłego dnia Wszystkim życzę.

Re: staliniec potrzebna pomoc

16 Paź 2017 19:58

MELTECH napisał(a):
weynrob napisał(a):z darkiem rozmawiam średnio 2 razy w tygodniu :D wiec dzięki za troske
jego rada to gaz grzać i prac :D ale jakos to nie przyniosło efektu :/


Tak sobie wpadłem bo coś czułem że będę tu przywoływane .


Ogólnie to kolega robert ma rację z różnicą taką , że to było średnio 2-3 razy dziennie a rozmowy trwały po kilkanaście minut itd.
ogólnie nic nie mam przeciwko temu , zawsze pomagam użytkownikom z tego forum jak do mnie dzwonią .

Ale....
Dzisiaj to powiedzmy trochę mnie trafiło , ponad 20 lat sprzedaję części a to będzie mój pierwszy przypadek gdzie zostałem tak potraktowany . W telegraficznym skrócie , kolega faktycznie dokupił drugą spycharkę , konsultował przed w trakcie i po ze z mną różne szczegóły itd. Sądzę że dzięki tym radą popełnij o wiele mniej błędów , które mógłby popełnić nie znając szczegółów na które mu zwróciłem uwagę. Ta wymiana informacji telefonicznej trwała niecały miesiąc , finalnie po jakimś tam czasie kolega zadzwonił żebym mu wyliczył koszt uszczelek i łożyska , oczywiście podałem mu telefonicznie cenę przed wysyłką . Po 3 dniach kolega robert oddzwonił i stwierdził , że oring w rosji kosztuje o ile się nie mylę 1/10 cenę mojej ceny , no ok przyjąłem tą informację , po czym kolega stwierdził że jednak wszystko jest mu za drogie i odsyła pozostawiając sobie łożysko , myślę sobie no ok . Towar wysłałem 28 września , przesyłka doszła 29 września a zwrot otrzymałem dzisiaj tj. 12-10-2017 . pomijam fakt że na uszczelkach są ślady od długopisu po odrysowaniu , pomijam fakt że uszczelki przyklejone zostały do tektury taśmą , ale jak przeczytałem pismo gdzie kolega robert sugeruje , żebym mu cyt.:
"Poza tym z powodu wysłanego złego łożyska prosiłbym o zwrot połowy kosztów wysyłki A jak do tego podejdziecie to już wasza decyzja" - pisownia oryginalna
no to ciśnienie już mi się podniosło.

reasumując : miłego dnia Wszystkim życzę.



się masz darku - piszesz ty to napisze i ja
ja handluje 29 lat i mam uczucie ze zostałem potraktowany jak frajer
w natłoku roboty nie bylem w stanie stwierdzić/analizowac czy cena przez ciebie podana ma jakies podstawy logiki czy jest wzieta z kosmosu - mowie wyślij w ciemno licząc ze mnie potraktujesz jak wcześniej - czyli dobre ceny itp.
lozysko zamawiałem do trybu/granatu co laczy się ze sprzeglem dostałem glowne - jasne moja wina - ceny uszczelek niektóre w normie niektóre cena x2
nie ma co się rozpisywać
u was dalem za niekompletne uszczelki plus to zj....lozysko co mi było nie potrzebne 1300 z groszem gdzie indziej kupiłem te same uszczelki plus dodatkowe el uszczelnienia zwolnicy i labirynu komplet naprawczy serwa generalni mi czesc zbędna ale jest i 3 lozyska 2 do granatu i i jedno do kola bliźniaczego od strony korpusu równo k.......1000 pln !!!
wiem ze nie ty robiles dla mnie ta oferte a jakiś pracownik - może kierownik - nie wiem ale pojechaliście ze mna jak z baranem :)
poza tym nie zaprzeczam ze twoje rady mi cos pomogly i za to dzięki
ale nie zmienia to faktu ze ceny w Polsce do cen rosja/ukraina to od x5 do x10 przegievie pyty na maxa - ale to ch... taki jest biznes jak można klienta kroic to się kroi - ale musi mieć to jakies granice przyzwooitosci :)
odrysowałem raptem 2 czy 3 uszczelki tak na wszelki wypadek ale jest to mi zbędne bo mam je już na stanie - ubylo im cos? jak sa zniszczone odeślij zwroce kase
a czym miałem je przykleić? klejem?
przesylka doszla 2 października - tak na marginesie - wiec trzymaj się proszę faktow
odeslalem pozno bo nie moglem ogarnąć wysylki - to nie swiezy towar wiec czy to 3 dni czy 10 to jeden ch....
co cie dziwi w tym temacie zwrotu części kasy za przesylke jak dostałem nie ten towar co chciałem?nie oddasz ?zycie toczyc się będzie dalej spoko
powiedz mi - bo teraz nie mam dostępu by to sprawdzić - ile kosztowalo odeslanie towaru a ile wysylka do mnie? :)

konkluzja na koniec
nie spinaj się tak nie rob mi kolo piora bo do niczego to nie prowadzi - a jak prowadzi to do czarnej dupy
biznes to biznes ale twoje emocje mnie zaskoczyly
czekam na zwrot kasy i oczywiście serdecznie pozdrawiam
z wyrazami szacunku do ciebie
Robert

-- 13 Paź 2017 22:00 --

czytam ta twoja piekna opowieść i dodam jeszcze ze
nie przeginaj pyty i nie rob z siebie gieroja ze gadaliśmy po 3 razy dziennie po kilkanaście minut :D
uświadom tu obecnych jakie wskazówki istotne mi przekazales ze uniknalem wielu bledow :) wykaż się i bądź precyzyjny :)
i na koniec dodam
dla mnie ten staliniec to drobny epizod w zyciu ja ci nie robilem przypalu na forum ale tobie ciśnienie skoczylo - nie wiem czemu tak do końca - i dales p....y swoim wpisem - tak bywa - znam zycie

jeszcze raz pozdrawiam i zycze dużo zdrowia

-- 14 Paź 2017 07:33 --

lubie być precyzyjny :D

darek pisze jw.
Ogólnie to kolega robert ma rację z różnicą taką , że to było średnio 2-3 razy dziennie a rozmowy trwały po kilkanaście minut itd.
ogólnie nic nie mam przeciwko temu , zawsze pomagam użytkownikom z tego forum jak do mnie dzwonią .

a tak to wygląda w rzeczywistości :D sorry ze od dupy strony ale tak się skopiowalo

03.10.2017 08:07:19 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
02.10.2017 20:49:22 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
02.10.2017 12:12:11 48600099614 01:18 min. 78 sek. -porada ze jak mi towar nie pasi to mam odeslac :)
29.09.2017 19:22:02 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
29.09.2017 17:00:30 48600099614 00:03 min. 3 sek. sekretarka
28.09.2017 11:58:27 48600099614 02:34 min. 154 sek. zamówienie towaru
28.09.2017 11:14:39 48600099614 08:10 min. 490 sek. jw
28.09.2017 08:53:40 48600099614 10:25 min. 625 sek. jw
18.09.2017 18:30:46 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
18.09.2017 16:16:21 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
15.09.2017 16:42:00 48600099614 00:03 min. 3 sek. sekretarka
15.09.2017 14:36:16 48600099614 03:00 min. 180 sek. jakas porada po zakupie stalinca i ew przy rozbiorce
13.09.2017 15:40:28 48600099614 02:07 min. 127 sek. jw
07.09.2017 09:20:47 48600099614 10:38 min. 638 sek. jw
04.09.2017 15:16:11 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
04.09.2017 14:47:50 48600099614 07:01 min. 421 sek. porada
04.09.2017 13:41:30 48600099614 00:25 min. 25 sek. jw
04.09.2017 13:26:36 48600099614 06:06 min. 366 sek. jw
04.09.2017 08:55:07 48600099614 05:27 min. 327 sek. jw
03.09.2017 14:22:07 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka

ot i cala historia :D

-- 16 Paź 2017 19:58 --

darek dawaj jakas ripostę :D ............wiem wiem brak argumentow :/

staliniec potrzebna pomoc

16 Paź 2017 21:47

Primo - chcecie się pykać to proszę bardzo ale nie w dziale technicznym.
Może jak to się stanie nagminne a widzę na forum tendencje do pyskówek to założymy specjalny dział pt "PRZE-GADUCHY CZYLI OPLUJ FACHOWCA"
Secundo - nie kumam problemu...

Bo jak to jest że:
Kolega MELTECH przyjął zwrot towaru który klient zamówił? Na jakiej zasadzie? Przecież jak sobie zamówił i zapłacił to niech... ucieka! :mrgreen: Wiesz jak to jest, jak sie ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę. Pokazałeś że jesteś fajny i masz nagrodę, ale to standard w tym kraju, daj palec to upierdzielą rękę.
Oczywiście za nieprawidłowo wysłane części (jeśli niezgodne z zamówieniem) koszty ponosi sprzedawca ale podkreślam - JEŚLI BYŁY NIEZGODNE Z ZAMÓWIENIEM, natomiast jakikolwiek zwrot prawidłowo wysłanych elementów, niezależnie od ceny czy widzimisię kupującego NIE MOŻE BYĆ MOŻLIWY!
To nie LIDL, IKEA czy BIEDRONKA... ludzie bądźmy poważni! Obracacie biznesmeny milionami a zwracacie uszczelki za 25 złotych??
Kolega WEYNROB wrzuca jakieś bilingi itepe wg mnie potwierdzające dokładnie to co pisał MELTECH i to jeszcze oficjalnie z datami i numerami telefonów - to podpada pod ustawę o ochronie dóbr osobistych, średnio rozgarnięty adwokacina wykroi z tego kilkanaście tysiaków a co najmniej przeprosiny w kilku ogólnopolskich mediach, a generalnie ujawnienie takich danych jest ścigane z urzędu, resztę niech kolega sobie doczyta...

MELTECH masz nauczkę, pomogłeś chłopu, doradzałeś, wysłałeś części, pozwoliłeś ZWRÓCIĆ - wiem, to grosze ale jednak jakiś gest dobrej woli - też tak robię zwłaszcza dla ludzi z forum i też parę razy się sparzyłem ale żaden NIE PRÓBOWAŁ MNIE OCZERNIAĆ NA FORUM!

Kolega WEYNROB - sam zamówiłeś, dostałeś DARMOWE porady i jeszcze dyskutujesz?!?
Jak na Ukrainie czy w Rosji jest taniej to wolna droga , przecież nikt ci nie wmusza zakupu u Meltecha... komuś się tu coś mocno poprzestawiało...

Temat został przeze mnie ZARCHIWIZOWANY i wszystkie informacje są u mnie do wglądu, nawet jak komuś przyjdzie do głowy skasować czy zmienić wpisy...

Proszę się nie dziwić mojej reakcji, zbyt wielu ludzi z branży stosuje filozofię KALEGO (odsyłam do Sienkiewicza) nie próbując ani na mgnienie oka postawić się w roli tej drugiej strony natomiast inwektywami i ironią sypią jak z rękawa starając się w ten sposób luzackim stylem podkreślić swoje racje: "niby mi wisi ale przygadam kutasowi"... poza tym pokutuje w społeczeństwie BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI za słowa napisane w internecie a to już mnie bardzo wnerwia.

ZANIM ktokolwiek napisze cokolwiek proszę o przemyślenie stanowiska, finalnie temat zostanie ZAMKNIĘTY ale jeśli ktoś zacznie sypać brudem i oczerniać innych bez uzasadnionej popartej twardymi dowodami racji, temat zostanie wyczyszczony a wobec pieniaczy wyciągnięte konsekwencje.
O problemie powiadomiłem Moderatora działu oraz całą administrację forum.

staliniec potrzebna pomoc

16 Paź 2017 22:18

No to grubo...

Re: staliniec potrzebna pomoc

17 Paź 2017 18:18

mechanior napisał(a):Primo - chcecie się pykać to proszę bardzo ale nie w dziale technicznym.
Może jak to się stanie nagminne a widzę na forum tendencje do pyskówek to założymy specjalny dział pt "PRZE-GADUCHY CZYLI OPLUJ FACHOWCA"
Secundo - nie kumam problemu...

Bo jak to jest że:
Kolega MELTECH przyjął zwrot towaru który klient zamówił? Na jakiej zasadzie? Przecież jak sobie zamówił i zapłacił to niech... ucieka! :mrgreen: Wiesz jak to jest, jak sie ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę. Pokazałeś że jesteś fajny i masz nagrodę, ale to standard w tym kraju, daj palec to upierdzielą rękę.
Oczywiście za nieprawidłowo wysłane części (jeśli niezgodne z zamówieniem) koszty ponosi sprzedawca ale podkreślam - JEŚLI BYŁY NIEZGODNE Z ZAMÓWIENIEM, natomiast jakikolwiek zwrot prawidłowo wysłanych elementów, niezależnie od ceny czy widzimisię kupującego NIE MOŻE BYĆ MOŻLIWY!
To nie LIDL, IKEA czy BIEDRONKA... ludzie bądźmy poważni! Obracacie biznesmeny milionami a zwracacie uszczelki za 25 złotych??
Kolega WEYNROB wrzuca jakieś bilingi itepe wg mnie potwierdzające dokładnie to co pisał MELTECH i to jeszcze oficjalnie z datami i numerami telefonów - to podpada pod ustawę o ochronie dóbr osobistych, średnio rozgarnięty adwokacina wykroi z tego kilkanaście tysiaków a co najmniej przeprosiny w kilku ogólnopolskich mediach, a generalnie ujawnienie takich danych jest ścigane z urzędu, resztę niech kolega sobie doczyta...

MELTECH masz nauczkę, pomogłeś chłopu, doradzałeś, wysłałeś części, pozwoliłeś ZWRÓCIĆ - wiem, to grosze ale jednak jakiś gest dobrej woli - też tak robię zwłaszcza dla ludzi z forum i też parę razy się sparzyłem ale żaden NIE PRÓBOWAŁ MNIE OCZERNIAĆ NA FORUM!

Kolega WEYNROB - sam zamówiłeś, dostałeś DARMOWE porady i jeszcze dyskutujesz?!?
Jak na Ukrainie czy w Rosji jest taniej to wolna droga , przecież nikt ci nie wmusza zakupu u Meltecha... komuś się tu coś mocno poprzestawiało...

Temat został przeze mnie ZARCHIWIZOWANY i wszystkie informacje są u mnie do wglądu, nawet jak komuś przyjdzie do głowy skasować czy zmienić wpisy...

Proszę się nie dziwić mojej reakcji, zbyt wielu ludzi z branży stosuje filozofię KALEGO (odsyłam do Sienkiewicza) nie próbując ani na mgnienie oka postawić się w roli tej drugiej strony natomiast inwektywami i ironią sypią jak z rękawa starając się w ten sposób luzackim stylem podkreślić swoje racje: "niby mi wisi ale przygadam kutasowi"... poza tym pokutuje w społeczeństwie BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI za słowa napisane w internecie a to już mnie bardzo wnerwia.

ZANIM ktokolwiek napisze cokolwiek proszę o przemyślenie stanowiska, finalnie temat zostanie ZAMKNIĘTY ale jeśli ktoś zacznie sypać brudem i oczerniać innych bez uzasadnionej popartej twardymi dowodami racji, temat zostanie wyczyszczony a wobec pieniaczy wyciągnięte konsekwencje.
O problemie powiadomiłem Moderatora działu oraz całą administrację forum.


Pisałeś to na trzezwo czy nawalony? :D
takiego belkotu dawno nie czytałem :/
jednyne co napisales ok to ze nie kumasz problemu :D
darek przyjal zwrot towaru bo należy mi się taka opcja jak psu miska - kumasz? chyba nie
dostałem inne lozysko niż zamawiałem w 2 paczce i dla tego napisałem tak jak darek zacytowal - szkoda ze nie zacytowal całego tekstu a tylko jego fragnent :)
nie za 25 pln a za ok 850 - jak dla ciebie nie ma roznicy w tych sumach to gratuluje
twoich debilnych wypocin o bilingach nie ma co komentować bo tym wpisem pokazales ze ch...wiesz :D
a tak wogole to sam sobie się dziwie ze odpisuje na tak infantylny wpis :D
powiadom jeszcze abw cbś i prezydenta :D :D
i na koniec dodam ze jesteś cienki jak skora na kaszance
pozdrawiam ;)

-- 17 Paź 2017 18:16 --

zeppelin zm 15 napisał(a):No to grubo...


co grubo? widzisz jakiś problem czy co? :D

-- 17 Paź 2017 18:18 --

mechanior,

czytam to co napisales i turlam się ze smiechu :D :D nie wiem jaki towar bierzesz ale widze ze dobry :D

staliniec potrzebna pomoc

17 Paź 2017 18:35

Misiu, nie sil się na dowcip, myślisz że ci wszystko wolno?
Wydaje mi się że już zakończyłeś karierę wiejskiego głupka bo jakoś nikt się nie śmieje z twojego marnego sarkazmu oprócz ciebie samego co tylko potwierdza jakim tępym żłobem jesteś a pokazałeś to dopiero wtedy jak już nic od forum nie możesz zyskać. Spadaj grzebać się w swoim światku...
Skończyłem z tobą gadać i nie mam zamiaru czytać twoich obraźliwych komentarzyków. Wyżywaj się do woli, ja blokuje twoje wypociny i życzę powodzenia, internet przyjmie wszystko ale czasem może to boleśnie się odbić.

Zna ktoś firmę tego pajaca bo chciałem dodać do czarnej listy?
Zablokowany temat