wibako

staliniec potrzebna pomoc

staliniec potrzebna pomoc

Postprzez weynrob » 23 Wrz 2017 21:28

witam
sorry za nowy watek ale jestem roz......... i pisze tu
potrzebuje podpowiedzi instrukcji itp. jak zdjąć polos w stalincu bo 2 dni z tym walcze i jestem w czarnej dupie :/
mam go całego posdteplowanego bez wozkow i lemiesza wiec cigniecie czołgiem w bok odpada :D
pozdr i licze na wasza pomoc

-- 21 Wrz 2017 21:39 --

dalej jestem w czarnym dupsku a podpowiedzi ni ch...uka :D

-- 23 Wrz 2017 21:28 --

a ta k........a ani drgnie :D może ktoś jednak cos podpowie jak ja wybic? bo blokuje mi to robote maksymalnie :/

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

Reklama

simmet

staliniec potrzebna pomoc

Postprzez zeppelin zm 15 » 23 Wrz 2017 21:32

Widocznie słabo z jakimś specem od stalinców :?
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: staliniec potrzebna pomoc

Postprzez dawidg2 » 23 Wrz 2017 21:58

Kolega WNTech jeśli dobrze kojarzę, on zna stare spycharki ale rzadko tu się odzywa. Poszukaj jego postów pewnie ma nr tel podany zadzwoń i spytaj

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


staliniec potrzebna pomoc

Postprzez bastekwa » 24 Wrz 2017 09:33

z tego co pamiętam od środka jest zabezpieczenie albo nakrętka
http://xat.com/Kopaczka
Nie lejemy wody tylko PIWO Zapraszamy.
zapoznałem się z tematem P.I.W.K.O.

Awatar użytkownika
bastekwa
Fachoperator

  • Posty: 564
  • Rejestracja: 28 Gru 2008 17:34
  • Miejscowość: Nakło nad Notecią
  • Pochwały: 19

Maszyna: zbyt długa lista

Firma: made in


Re: staliniec potrzebna pomoc

Postprzez weynrob » 24 Wrz 2017 17:54

dawidg2 napisał(a):Kolega WNTech jeśli dobrze kojarzę, on zna stare spycharki ale rzadko tu się odzywa. Poszukaj jego postów pewnie ma nr tel podany zadzwoń i spytaj


Nie znaleziono użytkowników pasujących do tych kryteriów wyszukiwania

-- 24 Wrz 2017 17:54 --

bastekwa napisał(a):z tego co pamiętam od środka jest zabezpieczenie albo nakrętka


nakretka zabezpieczajaca jest pod spodem obok panewki wahacza i tyle reszta jest wbita na stożek i dalej w dwie tuleje pomiędzy którymi jest ww panewka :/
a dostep do samej koncowki poloski jest w oknie 13x7 cm :/ a przerwa miedzy polosiami 18 cm :/

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

Re: staliniec potrzebna pomoc

Postprzez dawidg2 » 24 Wrz 2017 19:16

memberlist.php?mode=viewprofile&u=7366 tez sie zna wystarczyło spojrzeć na poprzednie tematy z działu spycharek.

Gdybyś przejrzał to byś wiedział do kogo się zgłosić.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Re: staliniec potrzebna pomoc

Postprzez weynrob » 24 Wrz 2017 22:11

dawidg2 napisał(a):http://kopaczka.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7366 tez sie zna wystarczyło spojrzeć na poprzednie tematy z działu spycharek.

Gdybyś przejrzał to byś wiedział do kogo się zgłosić.


z darkiem rozmawiam średnio 2 razy w tygodniu :D wiec dzięki za troske
jego rada to gaz grzać i prac :D ale jakos to nie przyniosło efektu :/

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

Re: staliniec potrzebna pomoc

Postprzez MELTECH » 12 Paź 2017 14:05

weynrob napisał(a):z darkiem rozmawiam średnio 2 razy w tygodniu :D wiec dzięki za troske
jego rada to gaz grzać i prac :D ale jakos to nie przyniosło efektu :/


Tak sobie wpadłem bo coś czułem że będę tu przywoływane .


Ogólnie to kolega robert ma rację z różnicą taką , że to było średnio 2-3 razy dziennie a rozmowy trwały po kilkanaście minut itd.
ogólnie nic nie mam przeciwko temu , zawsze pomagam użytkownikom z tego forum jak do mnie dzwonią .

Ale....
Dzisiaj to powiedzmy trochę mnie trafiło , ponad 20 lat sprzedaję części a to będzie mój pierwszy przypadek gdzie zostałem tak potraktowany . W telegraficznym skrócie , kolega faktycznie dokupił drugą spycharkę , konsultował przed w trakcie i po ze z mną różne szczegóły itd. Sądzę że dzięki tym radą popełnij o wiele mniej błędów , które mógłby popełnić nie znając szczegółów na które mu zwróciłem uwagę. Ta wymiana informacji telefonicznej trwała niecały miesiąc , finalnie po jakimś tam czasie kolega zadzwonił żebym mu wyliczył koszt uszczelek i łożyska , oczywiście podałem mu telefonicznie cenę przed wysyłką . Po 3 dniach kolega robert oddzwonił i stwierdził , że oring w rosji kosztuje o ile się nie mylę 1/10 cenę mojej ceny , no ok przyjąłem tą informację , po czym kolega stwierdził że jednak wszystko jest mu za drogie i odsyła pozostawiając sobie łożysko , myślę sobie no ok . Towar wysłałem 28 września , przesyłka doszła 29 września a zwrot otrzymałem dzisiaj tj. 12-10-2017 . pomijam fakt że na uszczelkach są ślady od długopisu po odrysowaniu , pomijam fakt że uszczelki przyklejone zostały do tektury taśmą , ale jak przeczytałem pismo gdzie kolega robert sugeruje , żebym mu cyt.:
"Poza tym z powodu wysłanego złego łożyska prosiłbym o zwrot połowy kosztów wysyłki A jak do tego podejdziecie to już wasza decyzja" - pisownia oryginalna
no to ciśnienie już mi się podniosło.

reasumując : miłego dnia Wszystkim życzę.
PODWOZIA DO MASZYN BUDOWLANYCH ! ! !
SERWIS - CZĘŚCI ZAMIENNE - SPRZEDAŻ MASZYN

kontakt tel. 600 099 614

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28112126

Awatar użytkownika
MELTECH
Młodszy operator

  • Posty: 108
  • Rejestracja: 26 Sty 2010 13:03
  • Miejscowość: Wołczyn
  • Pochwały: 3

Maszyna: wszystkie gąsienicowe

Firma: BH "GAMA"


Re: staliniec potrzebna pomoc

Postprzez weynrob » 16 Paź 2017 19:58

MELTECH napisał(a):
weynrob napisał(a):z darkiem rozmawiam średnio 2 razy w tygodniu :D wiec dzięki za troske
jego rada to gaz grzać i prac :D ale jakos to nie przyniosło efektu :/


Tak sobie wpadłem bo coś czułem że będę tu przywoływane .


Ogólnie to kolega robert ma rację z różnicą taką , że to było średnio 2-3 razy dziennie a rozmowy trwały po kilkanaście minut itd.
ogólnie nic nie mam przeciwko temu , zawsze pomagam użytkownikom z tego forum jak do mnie dzwonią .

Ale....
Dzisiaj to powiedzmy trochę mnie trafiło , ponad 20 lat sprzedaję części a to będzie mój pierwszy przypadek gdzie zostałem tak potraktowany . W telegraficznym skrócie , kolega faktycznie dokupił drugą spycharkę , konsultował przed w trakcie i po ze z mną różne szczegóły itd. Sądzę że dzięki tym radą popełnij o wiele mniej błędów , które mógłby popełnić nie znając szczegółów na które mu zwróciłem uwagę. Ta wymiana informacji telefonicznej trwała niecały miesiąc , finalnie po jakimś tam czasie kolega zadzwonił żebym mu wyliczył koszt uszczelek i łożyska , oczywiście podałem mu telefonicznie cenę przed wysyłką . Po 3 dniach kolega robert oddzwonił i stwierdził , że oring w rosji kosztuje o ile się nie mylę 1/10 cenę mojej ceny , no ok przyjąłem tą informację , po czym kolega stwierdził że jednak wszystko jest mu za drogie i odsyła pozostawiając sobie łożysko , myślę sobie no ok . Towar wysłałem 28 września , przesyłka doszła 29 września a zwrot otrzymałem dzisiaj tj. 12-10-2017 . pomijam fakt że na uszczelkach są ślady od długopisu po odrysowaniu , pomijam fakt że uszczelki przyklejone zostały do tektury taśmą , ale jak przeczytałem pismo gdzie kolega robert sugeruje , żebym mu cyt.:
"Poza tym z powodu wysłanego złego łożyska prosiłbym o zwrot połowy kosztów wysyłki A jak do tego podejdziecie to już wasza decyzja" - pisownia oryginalna
no to ciśnienie już mi się podniosło.

reasumując : miłego dnia Wszystkim życzę.



się masz darku - piszesz ty to napisze i ja
ja handluje 29 lat i mam uczucie ze zostałem potraktowany jak frajer
w natłoku roboty nie bylem w stanie stwierdzić/analizowac czy cena przez ciebie podana ma jakies podstawy logiki czy jest wzieta z kosmosu - mowie wyślij w ciemno licząc ze mnie potraktujesz jak wcześniej - czyli dobre ceny itp.
lozysko zamawiałem do trybu/granatu co laczy się ze sprzeglem dostałem glowne - jasne moja wina - ceny uszczelek niektóre w normie niektóre cena x2
nie ma co się rozpisywać
u was dalem za niekompletne uszczelki plus to zj....lozysko co mi było nie potrzebne 1300 z groszem gdzie indziej kupiłem te same uszczelki plus dodatkowe el uszczelnienia zwolnicy i labirynu komplet naprawczy serwa generalni mi czesc zbędna ale jest i 3 lozyska 2 do granatu i i jedno do kola bliźniaczego od strony korpusu równo k.......1000 pln !!!
wiem ze nie ty robiles dla mnie ta oferte a jakiś pracownik - może kierownik - nie wiem ale pojechaliście ze mna jak z baranem :)
poza tym nie zaprzeczam ze twoje rady mi cos pomogly i za to dzięki
ale nie zmienia to faktu ze ceny w Polsce do cen rosja/ukraina to od x5 do x10 przegievie pyty na maxa - ale to ch... taki jest biznes jak można klienta kroic to się kroi - ale musi mieć to jakies granice przyzwooitosci :)
odrysowałem raptem 2 czy 3 uszczelki tak na wszelki wypadek ale jest to mi zbędne bo mam je już na stanie - ubylo im cos? jak sa zniszczone odeślij zwroce kase
a czym miałem je przykleić? klejem?
przesylka doszla 2 października - tak na marginesie - wiec trzymaj się proszę faktow
odeslalem pozno bo nie moglem ogarnąć wysylki - to nie swiezy towar wiec czy to 3 dni czy 10 to jeden ch....
co cie dziwi w tym temacie zwrotu części kasy za przesylke jak dostałem nie ten towar co chciałem?nie oddasz ?zycie toczyc się będzie dalej spoko
powiedz mi - bo teraz nie mam dostępu by to sprawdzić - ile kosztowalo odeslanie towaru a ile wysylka do mnie? :)

konkluzja na koniec
nie spinaj się tak nie rob mi kolo piora bo do niczego to nie prowadzi - a jak prowadzi to do czarnej dupy
biznes to biznes ale twoje emocje mnie zaskoczyly
czekam na zwrot kasy i oczywiście serdecznie pozdrawiam
z wyrazami szacunku do ciebie
Robert

-- 13 Paź 2017 22:00 --

czytam ta twoja piekna opowieść i dodam jeszcze ze
nie przeginaj pyty i nie rob z siebie gieroja ze gadaliśmy po 3 razy dziennie po kilkanaście minut :D
uświadom tu obecnych jakie wskazówki istotne mi przekazales ze uniknalem wielu bledow :) wykaż się i bądź precyzyjny :)
i na koniec dodam
dla mnie ten staliniec to drobny epizod w zyciu ja ci nie robilem przypalu na forum ale tobie ciśnienie skoczylo - nie wiem czemu tak do końca - i dales p....y swoim wpisem - tak bywa - znam zycie

jeszcze raz pozdrawiam i zycze dużo zdrowia

-- 14 Paź 2017 07:33 --

lubie być precyzyjny :D

darek pisze jw.
Ogólnie to kolega robert ma rację z różnicą taką , że to było średnio 2-3 razy dziennie a rozmowy trwały po kilkanaście minut itd.
ogólnie nic nie mam przeciwko temu , zawsze pomagam użytkownikom z tego forum jak do mnie dzwonią .

a tak to wygląda w rzeczywistości :D sorry ze od dupy strony ale tak się skopiowalo

03.10.2017 08:07:19 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
02.10.2017 20:49:22 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
02.10.2017 12:12:11 48600099614 01:18 min. 78 sek. -porada ze jak mi towar nie pasi to mam odeslac :)
29.09.2017 19:22:02 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
29.09.2017 17:00:30 48600099614 00:03 min. 3 sek. sekretarka
28.09.2017 11:58:27 48600099614 02:34 min. 154 sek. zamówienie towaru
28.09.2017 11:14:39 48600099614 08:10 min. 490 sek. jw
28.09.2017 08:53:40 48600099614 10:25 min. 625 sek. jw
18.09.2017 18:30:46 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
18.09.2017 16:16:21 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
15.09.2017 16:42:00 48600099614 00:03 min. 3 sek. sekretarka
15.09.2017 14:36:16 48600099614 03:00 min. 180 sek. jakas porada po zakupie stalinca i ew przy rozbiorce
13.09.2017 15:40:28 48600099614 02:07 min. 127 sek. jw
07.09.2017 09:20:47 48600099614 10:38 min. 638 sek. jw
04.09.2017 15:16:11 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka
04.09.2017 14:47:50 48600099614 07:01 min. 421 sek. porada
04.09.2017 13:41:30 48600099614 00:25 min. 25 sek. jw
04.09.2017 13:26:36 48600099614 06:06 min. 366 sek. jw
04.09.2017 08:55:07 48600099614 05:27 min. 327 sek. jw
03.09.2017 14:22:07 48600099614 00:04 min. 4 sek. sekretarka

ot i cala historia :D

-- 16 Paź 2017 19:58 --

darek dawaj jakas ripostę :D ............wiem wiem brak argumentow :/

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

staliniec potrzebna pomoc

Postprzez mechanior » 16 Paź 2017 21:47

Primo - chcecie się pykać to proszę bardzo ale nie w dziale technicznym.
Może jak to się stanie nagminne a widzę na forum tendencje do pyskówek to założymy specjalny dział pt "PRZE-GADUCHY CZYLI OPLUJ FACHOWCA"
Secundo - nie kumam problemu...

Bo jak to jest że:
Kolega MELTECH przyjął zwrot towaru który klient zamówił? Na jakiej zasadzie? Przecież jak sobie zamówił i zapłacił to niech... ucieka! :mrgreen: Wiesz jak to jest, jak sie ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę. Pokazałeś że jesteś fajny i masz nagrodę, ale to standard w tym kraju, daj palec to upierdzielą rękę.
Oczywiście za nieprawidłowo wysłane części (jeśli niezgodne z zamówieniem) koszty ponosi sprzedawca ale podkreślam - JEŚLI BYŁY NIEZGODNE Z ZAMÓWIENIEM, natomiast jakikolwiek zwrot prawidłowo wysłanych elementów, niezależnie od ceny czy widzimisię kupującego NIE MOŻE BYĆ MOŻLIWY!
To nie LIDL, IKEA czy BIEDRONKA... ludzie bądźmy poważni! Obracacie biznesmeny milionami a zwracacie uszczelki za 25 złotych??
Kolega WEYNROB wrzuca jakieś bilingi itepe wg mnie potwierdzające dokładnie to co pisał MELTECH i to jeszcze oficjalnie z datami i numerami telefonów - to podpada pod ustawę o ochronie dóbr osobistych, średnio rozgarnięty adwokacina wykroi z tego kilkanaście tysiaków a co najmniej przeprosiny w kilku ogólnopolskich mediach, a generalnie ujawnienie takich danych jest ścigane z urzędu, resztę niech kolega sobie doczyta...

MELTECH masz nauczkę, pomogłeś chłopu, doradzałeś, wysłałeś części, pozwoliłeś ZWRÓCIĆ - wiem, to grosze ale jednak jakiś gest dobrej woli - też tak robię zwłaszcza dla ludzi z forum i też parę razy się sparzyłem ale żaden NIE PRÓBOWAŁ MNIE OCZERNIAĆ NA FORUM!

Kolega WEYNROB - sam zamówiłeś, dostałeś DARMOWE porady i jeszcze dyskutujesz?!?
Jak na Ukrainie czy w Rosji jest taniej to wolna droga , przecież nikt ci nie wmusza zakupu u Meltecha... komuś się tu coś mocno poprzestawiało...

Temat został przeze mnie ZARCHIWIZOWANY i wszystkie informacje są u mnie do wglądu, nawet jak komuś przyjdzie do głowy skasować czy zmienić wpisy...

Proszę się nie dziwić mojej reakcji, zbyt wielu ludzi z branży stosuje filozofię KALEGO (odsyłam do Sienkiewicza) nie próbując ani na mgnienie oka postawić się w roli tej drugiej strony natomiast inwektywami i ironią sypią jak z rękawa starając się w ten sposób luzackim stylem podkreślić swoje racje: "niby mi wisi ale przygadam kutasowi"... poza tym pokutuje w społeczeństwie BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI za słowa napisane w internecie a to już mnie bardzo wnerwia.

ZANIM ktokolwiek napisze cokolwiek proszę o przemyślenie stanowiska, finalnie temat zostanie ZAMKNIĘTY ale jeśli ktoś zacznie sypać brudem i oczerniać innych bez uzasadnionej popartej twardymi dowodami racji, temat zostanie wyczyszczony a wobec pieniaczy wyciągnięte konsekwencje.
O problemie powiadomiłem Moderatora działu oraz całą administrację forum.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20864
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


staliniec potrzebna pomoc

Postprzez zeppelin zm 15 » 16 Paź 2017 22:18

No to grubo...
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: staliniec potrzebna pomoc

Postprzez weynrob » 17 Paź 2017 18:18

mechanior napisał(a):Primo - chcecie się pykać to proszę bardzo ale nie w dziale technicznym.
Może jak to się stanie nagminne a widzę na forum tendencje do pyskówek to założymy specjalny dział pt "PRZE-GADUCHY CZYLI OPLUJ FACHOWCA"
Secundo - nie kumam problemu...

Bo jak to jest że:
Kolega MELTECH przyjął zwrot towaru który klient zamówił? Na jakiej zasadzie? Przecież jak sobie zamówił i zapłacił to niech... ucieka! :mrgreen: Wiesz jak to jest, jak sie ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę. Pokazałeś że jesteś fajny i masz nagrodę, ale to standard w tym kraju, daj palec to upierdzielą rękę.
Oczywiście za nieprawidłowo wysłane części (jeśli niezgodne z zamówieniem) koszty ponosi sprzedawca ale podkreślam - JEŚLI BYŁY NIEZGODNE Z ZAMÓWIENIEM, natomiast jakikolwiek zwrot prawidłowo wysłanych elementów, niezależnie od ceny czy widzimisię kupującego NIE MOŻE BYĆ MOŻLIWY!
To nie LIDL, IKEA czy BIEDRONKA... ludzie bądźmy poważni! Obracacie biznesmeny milionami a zwracacie uszczelki za 25 złotych??
Kolega WEYNROB wrzuca jakieś bilingi itepe wg mnie potwierdzające dokładnie to co pisał MELTECH i to jeszcze oficjalnie z datami i numerami telefonów - to podpada pod ustawę o ochronie dóbr osobistych, średnio rozgarnięty adwokacina wykroi z tego kilkanaście tysiaków a co najmniej przeprosiny w kilku ogólnopolskich mediach, a generalnie ujawnienie takich danych jest ścigane z urzędu, resztę niech kolega sobie doczyta...

MELTECH masz nauczkę, pomogłeś chłopu, doradzałeś, wysłałeś części, pozwoliłeś ZWRÓCIĆ - wiem, to grosze ale jednak jakiś gest dobrej woli - też tak robię zwłaszcza dla ludzi z forum i też parę razy się sparzyłem ale żaden NIE PRÓBOWAŁ MNIE OCZERNIAĆ NA FORUM!

Kolega WEYNROB - sam zamówiłeś, dostałeś DARMOWE porady i jeszcze dyskutujesz?!?
Jak na Ukrainie czy w Rosji jest taniej to wolna droga , przecież nikt ci nie wmusza zakupu u Meltecha... komuś się tu coś mocno poprzestawiało...

Temat został przeze mnie ZARCHIWIZOWANY i wszystkie informacje są u mnie do wglądu, nawet jak komuś przyjdzie do głowy skasować czy zmienić wpisy...

Proszę się nie dziwić mojej reakcji, zbyt wielu ludzi z branży stosuje filozofię KALEGO (odsyłam do Sienkiewicza) nie próbując ani na mgnienie oka postawić się w roli tej drugiej strony natomiast inwektywami i ironią sypią jak z rękawa starając się w ten sposób luzackim stylem podkreślić swoje racje: "niby mi wisi ale przygadam kutasowi"... poza tym pokutuje w społeczeństwie BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI za słowa napisane w internecie a to już mnie bardzo wnerwia.

ZANIM ktokolwiek napisze cokolwiek proszę o przemyślenie stanowiska, finalnie temat zostanie ZAMKNIĘTY ale jeśli ktoś zacznie sypać brudem i oczerniać innych bez uzasadnionej popartej twardymi dowodami racji, temat zostanie wyczyszczony a wobec pieniaczy wyciągnięte konsekwencje.
O problemie powiadomiłem Moderatora działu oraz całą administrację forum.


Pisałeś to na trzezwo czy nawalony? :D
takiego belkotu dawno nie czytałem :/
jednyne co napisales ok to ze nie kumasz problemu :D
darek przyjal zwrot towaru bo należy mi się taka opcja jak psu miska - kumasz? chyba nie
dostałem inne lozysko niż zamawiałem w 2 paczce i dla tego napisałem tak jak darek zacytowal - szkoda ze nie zacytowal całego tekstu a tylko jego fragnent :)
nie za 25 pln a za ok 850 - jak dla ciebie nie ma roznicy w tych sumach to gratuluje
twoich debilnych wypocin o bilingach nie ma co komentować bo tym wpisem pokazales ze ch...wiesz :D
a tak wogole to sam sobie się dziwie ze odpisuje na tak infantylny wpis :D
powiadom jeszcze abw cbś i prezydenta :D :D
i na koniec dodam ze jesteś cienki jak skora na kaszance
pozdrawiam ;)

-- 17 Paź 2017 18:16 --

zeppelin zm 15 napisał(a):No to grubo...


co grubo? widzisz jakiś problem czy co? :D

-- 17 Paź 2017 18:18 --

mechanior,

czytam to co napisales i turlam się ze smiechu :D :D nie wiem jaki towar bierzesz ale widze ze dobry :D

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

staliniec potrzebna pomoc

Postprzez mechanior » 17 Paź 2017 18:35

Misiu, nie sil się na dowcip, myślisz że ci wszystko wolno?
Wydaje mi się że już zakończyłeś karierę wiejskiego głupka bo jakoś nikt się nie śmieje z twojego marnego sarkazmu oprócz ciebie samego co tylko potwierdza jakim tępym żłobem jesteś a pokazałeś to dopiero wtedy jak już nic od forum nie możesz zyskać. Spadaj grzebać się w swoim światku...
Skończyłem z tobą gadać i nie mam zamiaru czytać twoich obraźliwych komentarzyków. Wyżywaj się do woli, ja blokuje twoje wypociny i życzę powodzenia, internet przyjmie wszystko ale czasem może to boleśnie się odbić.

Zna ktoś firmę tego pajaca bo chciałem dodać do czarnej listy?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20864
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: PrakashBaghela oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej