wibako

DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez nicpon » 24 Lis 2017 22:37

Witam mam taki problem z dt 75 olej dostaje się z prawej strony na taśmę hamulcową nie wiem czy to może być olej ze zwolnic czy z mostu ewidentnie wydostaje się
z prawej strony i jak zabrać się za wymianę uszczelnienia co trzeba rozebrać. Proszę o pomoc

nicpon
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 14 Lis 2017 20:22

Maszyna: DT 75

Firma: własna


Reklama

simmet

DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez weynrob » 25 Lis 2017 19:04

spytaj mechaniora on ci prawde powie spytaj mechaniora on .....ci wskaze droge :D kto pamięta ten utwor?

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez zeppelin zm 15 » 25 Lis 2017 19:49

To nie forum typu "jaka to melodia". Naprawdę przydałoby sie założyć dział " jak opluć fachowca" masz coś do niego to zadzwoń do niego i mu powiedz co chcesz a nie wku... wszystkich tutaj na forum.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez weynrob » 25 Lis 2017 19:53

zeppelin zm 15 napisał(a):To nie forum typu "jaka to melodia". Naprawdę przydałoby sie założyć dział " jak opluć fachowca" masz coś do niego to zadzwoń do niego i mu powiedz co chcesz a nie wku... wszystkich tutaj na forum.



dzwoniłem ale nie pomoglo :D fachowca powiadasz? :D chyba z robienia z siebie ..... nigdy nie mow wszystkich itp. - licze na twoja inteligecje ze skumasz mój przekaz :) pozdr

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez mechanior » 26 Lis 2017 01:10

Z zasady nie rozmawiam z chamami, ten człowiek nie potrafi złożyć 4rech słów żeby nie użyć wulgaryzmu a zdanie w jego wykonaniu musi kogokolwiek obrażać, inaczej nie potrafi...
Jak już uwolnimy forum od jego obecności to stałym forumowiczom udostępnię wszelkie moje z nim rozmowy na forum i PW łącznie z telefoniczną - nie wiem czy jest sens, bo to około 20 minut słów na K, CH, P, zero treści, cienkie pogróżki i drętwe odzywki - mój prawnik powiedział że z człowiekiem na poziomie można się sądzić a z człowiekiem poniżej krytyki nie da się bo każdy logiczny sędzia cie wyśmieje i spyta czy chcesz się do tego pułapu zniżać.
My nawet nie rozmawiamy tym samym językiem...
Nie ma sensu dyskutować, zamykamy wszystkie jego tematy i blokujemy możliwość pisania.

Chamstwu i głupocie zdecydowane NIE!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20864
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez weynrob » 26 Lis 2017 11:31

mechanior napisał(a):Z zasady nie rozmawiam z chamami, ten człowiek nie potrafi złożyć 4rech słów żeby nie użyć wulgaryzmu a zdanie w jego wykonaniu musi kogokolwiek obrażać, inaczej nie potrafi...
Jak już uwolnimy forum od jego obecności to stałym forumowiczom udostępnię wszelkie moje z nim rozmowy na forum i PW łącznie z telefoniczną - nie wiem czy jest sens, bo to około 20 minut słów na K, CH, P, zero treści, cienkie pogróżki i drętwe odzywki - mój prawnik powiedział że z człowiekiem na poziomie można się sądzić a z człowiekiem poniżej krytyki nie da się bo każdy logiczny sędzia cie wyśmieje i spyta czy chcesz się do tego pułapu zniżać.
My nawet nie rozmawiamy tym samym językiem...
Nie ma sensu dyskutować, zamykamy wszystkie jego tematy i blokujemy możliwość pisania.

Chamstwu i głupocie zdecydowane NIE!


zmien psychiatrę człowieku bo obecny widze ze robi cie w chuja :D
20 minut nie poswiecilbym nigdy w zyciu na takiego pajaca jak ty :D
mój prawnik? chyba lekarz - chcesz się zmierzyć z moim prawnikiem? to dawaj -uwielbiam takie konfrontacje
i na koniec powiem ci - pierdole ciebie i konia na którym przyjechales :D
paaaaa

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez mechanior » 26 Lis 2017 23:16

Cham i prostak, cebulak pełną gembą, nie potrafi podjąć normalnej dyskusji to rzuca wulgaryzmami, myślisz że błyszczysz? Nie potrafisz ograniczyć obelg bo tylko taki język znasz, tak rozmawiasz ze swoimi kolegami i rodziną? Niezły poziom prezentujesz.
Stałeś się żywym przykładem jak nie należy się na forum zachowywać.

Widzę że z naszych PW przeniosłeś twórczość na forum? Już nie wystarcza fantazji na jednoczesne prowadzenie kilku konwersacji? Do mnie już tylko 5-6 słów piszesz, wolisz błyszczeć publicznie?
Buractwo przez ciebie przemawia tak mocno że nawet czcionka twoich postów robi się czerwonawa...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20864
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


DT 75 olej na taśmie hamulcowej pomocy

Postprzez weynrob » 27 Lis 2017 00:46

dzięki a docenienie mojej radosnej tworczosci :D

weynrob
Pomocnik operatora

  • Posty: 77
  • Rejestracja: 14 Wrz 2012 08:19

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej