wibako

świecące kontrolki na panelu bocznym

Moderator: peckiel

świecące kontrolki na panelu bocznym

Postprzez elopento » 19 Kwi 2024 19:28

Koparka Jcb JS 240 tab Działa normalnie tylko kontrolki świecą - jaka jest tego przyczyna :wall:
Załączniki
1713537295992.jpg
Ostatnio edytowany przez elopento, 21 Kwi 2024 20:03, edytowano w sumie 1 raz

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Reklama

simmet

Re: o co biega

Postprzez rudesmen » 21 Kwi 2024 09:33

Jesteś już trochę na forum. Mógłbyś oszczędzić mi pisania że tytuł nie określa czego dotyczy temat oraz że brakuje modelu, roku i VINu :oops:

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2190
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: o co biega

Postprzez elopento » 21 Kwi 2024 11:15

rudesmen napisał(a):Jesteś już trochę na forum. Mógłbyś oszczędzić mi pisania że tytuł nie określa czego dotyczy temat oraz że brakuje modelu, roku i VINu :oops:

Zakładając temat ''tworzę'' tytuł :wink: może i głupi ,ale jest też tam w tej ''tabelce'' miejsce gdzie podaję jaka to koparka i jej rok więc to powinno się chyba wyświetlać? a vin nie pamiętam. Jest to gąska jcb js 240tab z 2010r tytuł głupi bo nie wiem jak poprawnie zapytać - koparka działa tylko świecą się te kontrolki co raczej nie powinno się dziać :idea:

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Re: świecące kontrolki na panelu bocznym

Postprzez Doktor jcb » 22 Kwi 2024 15:35

Tak się zapala jak się budzi panel. Potem powinno zniknąć. Poszukaj podobnej maszyny z takim panelem i spróbuj podmienić na próbę.

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Re: świecące kontrolki na panelu bocznym

Postprzez elopento » 22 Kwi 2024 15:41

Doktor jcb napisał(a):Tak się zapala jak się budzi panel. Potem powinno zniknąć. Poszukaj podobnej maszyny z takim panelem i spróbuj podmienić na próbę.

Nie wiem nie znam się - ale z tą koparką mam styczność ponad dwa lata i pierwszy raz tak się zdarzyło że nie gasły przez dłuższy czas podczas pracy maszyny ,nawet po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu :wall: A dziś już nie świeciły więc jest ok - temat zamykam :wink:

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Re: o co biega

Postprzez rudesmen » 22 Kwi 2024 16:26

elopento napisał(a):Zakładając temat ''tworzę'' tytuł :wink: może i głupi ,ale jest też tam w tej ''tabelce'' miejsce gdzie podaję jaka to koparka i jej rok więc to powinno się chyba wyświetlać? a vin nie pamiętam.

Faktycznie przypomniałeś mi że w niektórych działach jak poda się tylko dwa pola - właśnie nic nie wpisze w VIN to nie dodaje się to do tematu.
elopento napisał(a): A dziś już nie świeciły więc jest ok - temat zamykam :wink:

Oby temat nie wrócił...

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2190
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: świecące kontrolki na panelu bocznym

Postprzez elopento » 22 Kwi 2024 16:56

elopento napisał(a): A dziś już nie świeciły więc jest ok - temat zamykam :wink:

Oby temat nie wrócił...[/quote]
A kto to może wiedzieć , dlatego mnie to zaskoczyło :wall: maszyna ogólnie zamulona jak to sprzęt ze szkoły jazdy który większość czasu gnije na świeżym powietrzu , i pan szef nie pozwala kursantom ''poszaleć'' bo to nie karuzela :lol:

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej