wibako

Wymiary łyżki JS130?

Moderator: peckiel

Wymiary łyżki JS130?

Postprzez krzwys » 10 Mar 2011 22:31

Potrzebne mi wymiary lyzki do jcb js130, glownie wysokosc i glebokosc, bo chcę zrobic w warsztacie 100cm szerokosc, wiem ze taka ma pojemnosc 700l, a bedzie plytka czy wysoka odbije sie z pewnoscia na oporach kopania. Te w ogloszeniach sa strasznie drogie albo daleko, mam do zbycia lub zamiany lyzke 60 bez zebow z lemieszem, a nie pasuje mi do mojej za waskie i za krotkie mocowanie do szybkozlacza hydraulicznego, szkoda jej ciac bo trzeba by wszystko przerabiac.
Ostatnio edytowany przez krzwys, 10 Mar 2011 23:15, edytowano w sumie 1 raz

krzwys
Operator

  • Posty: 315
  • Rejestracja: 07 Mar 2007 22:11
  • Miejscowość: biegun zimna

Maszyna: JCB 4CX , JCB FASTRAC ,JS 130


Reklama

simmet

Re: Wymiary łyżki JS130?

Postprzez peckiel » 14 Mar 2011 07:35

Witam! Też szukam łyżki, ale do JS 220. Mam skarpową 1500 litrów, ale potrzebna mi łyżka z zębami do kopania około 1,3-1,5 m sześć. W podlaskim problem z kupnem. Jest jedna firma, która robi, ale z cenami to ostra przesada. Kiedyś szukałem łyżki do Zeppelina ZM 12 C. Pojechałem na złom, znalazłem łyżkę od Waryńskiego, u miejscowego ślusarza przerobiłem i mam zajebistą łyżkę. Koszt łyżki na złomie to 600 zł + koszt przerobienia 800 zł. Musiałem dostosować pod szybko złącze i zęby nowe dać.
Ja mam w JCB szybko złącze Gelht, to dostosowanie pod szybko złącze dużo prostsze niż do Zeppelina.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej