wibako

stabilizatory JCB 175

Moderator: peckiel

stabilizatory JCB 175

Postprzez jotkaa » 26 Mar 2011 22:34

czytałem posty związane ze stbilizatorami ale o tej nie znalazłem ale już pisze o co chodzi- przestały mi chodzić stabilizatory(chyba tak to się nazywa)oś przednia stała się sztywna, pomyślałem że może jakiś bezpiecznik się przepalił i tak było. za siedzeniem w bezpiecznikach był spalony bezpiecznik o wartości 5A i oznaczenie miał coś jak koło żębate nie wiem od czego to ale wymieniłem i co ciekawe uruchamiam silnik jest ok przytrzymuje przycisk hamulca postojowego i stabilizatorów i w tym samym momencie ten bezpiecznik sie ponownie przepala włożyłem następny i ta sama sytuacja tak jak by się (chyba) zwarcie zrobiło ale gdzie? co można sprawdzić gdzie szukać usterki? może ktoś już coś taką usterka miał i mi pomoże. pozdrawiam

jotkaa
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 17 Lut 2010 23:14
  • Miejscowość: wloclawek

Reklama

simmet

Re: stabilizatory JCB 175

Postprzez jotkaa » 24 Kwi 2011 09:37

ok już rozwiązane spaliła się cewka koszt orientacyjny to minimum 1200 zł jeszcze nie zakupiona ale w trakcie.pozdrawiam

jotkaa
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 17 Lut 2010 23:14
  • Miejscowość: wloclawek

stabilizatory JCB 175

Postprzez mechanior » 24 Kwi 2011 11:32

może uda ci się dobrać jakąś cewkę o podobnych rozmiarach, zmierz jej wysokość i średnicę trzpienia zaworu... najlepiej jakbyś zamieścił zdjęcie, są na niej jakieś napisy ? mam na półce kilkanaście różnych cewek, może któraś będzie pasować
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej