wibako

Uszkodzone tłoczysko

Moderator: peckiel

Uszkodzone tłoczysko

Postprzez jan11 » 28 Mar 2012 21:44

Witam,
Panowie dotknąlem tłoczyskiem do linek pradowych co spowodowało wżery na tłoczysku dosc głębokie jak mogłbym naprawic to tłoczysko oczywiście bez wymiany tłoczska?

jan11
Pomocnik operatora

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 06 Kwi 2011 21:23

Maszyna: jcb js 160


Reklama

simmet

uszkodzony silownik

Postprzez peckiel » 28 Mar 2012 21:48

Nie wiem jak tu fachowcy się wypowiedzą, ale podejrzewam, że tłoczysko do wymiany. Miałem przypadki z takim czymś w swoich maszynach i tłoczysko szło od razu do wymiany. W zakładzie od razu mi mówili, że tylko wymiana.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Re: uszkodzony silownik

Postprzez witja » 28 Mar 2012 22:14

Witam.
Proponuje poszukać firmę która regeneruje siłowniki.Ja w jcb js 130 dorabiałem uszczelniacze na siłowniku ramienia koszt 600zł a oryginały w serwisie 2000 zł. W moim terenie jest to firma WISKOR w Rzeszowie. Pozdrawiam

http://www.wiskor.ipr.pl/oferta.html

witja
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 26 Kwi 2010 21:30
  • Miejscowość: ze wsi

uszkodzony silownik

Postprzez korba71 » 28 Mar 2012 22:15

Kolega podwinął łyzke i przejechał siłownikiem po ziemi, nie zauważył i rysy uszkodziły uszczelnienia zaraz poleciał olej, zawiezli do regeneracji wypolerowali tłoczysko zmienili uszczelnienia ale minimalnie puszcza olej (rysy były niewielkie, jesli gdzies pukniesz trzeba zaraz delikatnie poszlifowac zeby nie było ostrych krawędzi mowa oczywiscie o drobnych rysach), raczej tłoczysko do wymiany w twoim przypadku, zawiez zobaczysz co powiedzą.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej