wibako

Problem z hydraulika

Moderator: peckiel

Problem z hydraulika

Postprzez Mazureksbud » 25 Sty 2016 17:33

Marka i model maszyny: JS 220
Rok produkcji: 2000

Witam.mam problem z moja JCB. Po chwili pracy(jakieś 20 min temp oleju wzrasta raptem o 1 kreskę)) obrót bardzo spowalnia i traci siłę tak samo jazda, ale na obydwu gąsienicach a reszta ruchów normalnie. Na zimno na jałowych obrotach są wszystkie ruchy po chwili pracy na wolnych obr. nie ma reakcji na obrót i jazdę. Pomaga za to dodanie jakiegoś ruchu(obojętnie jaki) sprawdziłem z każdym nawet jak dodam ten słaby obrót do jazdy to i obrót i jazda wtedy normalnie.

Mazureksbud
Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 14 Kwi 2014 18:17

Maszyna: Jcb js 220 LPR

Firma: Mazureksbud


Reklama

simmet

Problem z hydraulika

Postprzez puszek_ZGY » 25 Sty 2016 22:02

Powiem tak, serwisantem nie jestem, ale sporadycznie wertując forum, czytając zaistniałe problemy i ich wyjaśnienia, mianowicie Twój problem może leżeć w układzie LS, który prawdopodobnie emanuje przeciek, który z kolei zaburza pracę pompy.

Sygnał biegnie do rozdzielacza, kiedy przepływając przez sekcje napotka "usterkę" sygnał jest zakłócony, przez co dodanie drugiej "funkcji" jakby "pobudza" do życia tą "kulawą" wzmacniając sygnał.
Jeśli pomogłem ---> Kliknij "pochwała" ;)

Mój kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnu2d_ ... Qbz8agHLXw

Awatar użytkownika
puszek_ZGY
Fachoperator

Maszyna: VOLVO EW140C

Firma: -


Re: Problem z hydraulika

Postprzez Jamar » 26 Sty 2016 01:38

Ciśnienia do pomiaru, jeśli podczas jazdy na wprost nie ruszając żadnej innej funkcji gąski idą prosto to problem tkwi w rozdzielaczu.
Serwis Maszyn Budowlanych
tel. 788 685 633

Jamar
Fachoperator

  • Posty: 1403
  • Rejestracja: 01 Mar 2013 19:00
  • Miejscowość: Skarżysko Kamienna
  • Pochwały: 98

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej