wibako

Problem z odpalaniem jcb 8080

Moderator: peckiel

Problem z odpalaniem jcb 8080

Postprzez Saskeuch » 11 Wrz 2021 13:17

Marka i model maszyny: jcb 8080 2007
Rok produkcji: 2007
Numer seryjny: 2007

Witam
Otóż mam problem z odpalaniem ma zimno koparki Jcb 8080, na początku myślałem że to świece ponieważ "z plaka" maszyna pali niemal że na dotyk, silnik opracuje równiutko. Wymieniłem świece (zamienniki) i problem pozostał. Przy przekręceniu stacyjki o 1 słychać jak pracuje przekaźnik i daje on prąd na świece w odstępach (ok. 2 sek daje prąd, ok.2sek przerwy) i tak przez 20-30 sekund aż zupełnie przestaje. Czy problem leży w zamiennikach i powinienem kupić oryginały? Czy muszę szukać przyczyny gdzieś indziej? Bardzo proszę o pomoc. Silnik w maszynie to ISUZU 4jg1

Saskeuch
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 09 Wrz 2021 10:09

Maszyna: maszyny budowlane

Firma: BMW


Reklama

simmet

Problem z odpalaniem jcb 8080

Postprzez Doktor jcb » 11 Wrz 2021 14:53

Tam chyba masz pozycję w stacyjce że najpierw na pierwszej włączasz stacyjkę i prądy potem napinasz lekko kluczyk jakkndoo odpalania i zapała ci się kontrolka na desce grzejesz tle ile trzymasz naciągnięte i przekręcasz dalej później i silnik odpala. Chociaż te kopareczki miały też aktywowane automatycznie. Niewłaściwe świece mogą powodować takie zachowanie przekaźnika.

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej