wibako

CAT 325 BL z 1999 roku.

Moderator: mechanior

Postprzez peckiel » 17 Lut 2011 11:07

Kolego Intramex patrzyłem u was na stronce już trochę. U mnie na razie podwozie 80%, ale na pewno kiedyś się zużyje :D

Ile u was kosztuje do JS 220? Pytam czysto informacyjnie. Nie ukrywam, że kiedyś skorzystam z waszych usług.

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Reklama

simmet

Postprzez mechanior » 17 Lut 2011 22:35

INTRAMEX
kolego JA NIGDY nie podważam jakości części z firmy którą reprezentujesz, dla mnie PASSINI i ITR to markowe produkty bo są montowane przez wielu producentów maszyn jako fabryczne i nigdy się na nich nie zawiodłem, przynajmniej wszystko pasuje i da się poskręcać a ponieważ CZASEM sam je montuję to ta strona jest dla mnie ważna, nie lubię uprzykrzać życia klientom
może wiesz skąd je biorę a może nie wiesz bo nie tylko GLIMAT jest ich przedstawicielem
a ty do tej pory nie byłeś w stanie przedstawić interesującej nas finansowo oferty
handluj sobie swoimi "ROLLS ROYCEami"
ja pozostanę przy tanich i popularnych "FORDach"

i tak wszyscy oferujemy klientom tą samą "włoszczyznę" tylko pomalowaną w różne kolory i z różnymi naklejkami

nie powiesz mi że handlujesz niemieckimi produktami z zakładów KRUPP albo LOHMANN STOLTERFOHT

skupiam się na CATach ale dla czystej konkurencji zrobię ofertę na JS 220
przynajmniej klient skorzysta

a łańcuchy smarowane są bardzo dobrym rozwiązaniem tylko ich konserwacja jest zajebiście droga, przedłużenie żywotności nie rekompensuje różnicy w cenie zakupu i eksploatacji, przynajmniej w realiach naszego kraju...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20877
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Postprzez peckiel » 18 Lut 2011 11:09

Nie miałem nigdy do czynienia z podwoziami gąsienicowymi, ale słyszałem, że włoscy producenci są bardzo dobrzy.
Te smarowne dłużej wytrzymują, ale wiadomo najczęściej przy zakupie decydują względy ekonomiczne. Tak jak piszesz kolego Mechanior przedłużenie żywotności nie rekompensuje różnicy w cenie zakupu i eksploatacji.
Teraz w ogóle jest jakaś różnica w cenie podwozia do Cata a do JCB?

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Postprzez Intramex » 18 Lut 2011 17:06

często gęsto bywa, że cena łańcucha smarownego u nas jest równa cenie łańcucha suchego, albo różnica wynosi 200-300zl...

ja nie podważyłem jakości części żadnej firmy ani marki, tylko cena którą podałeś 3500zl za łańcuch do 325bl jest niziutka, aż ciary przechodzą.

ITR to jedna z 4 bardzo znanych marek podwozi nawiasem mówiąc

Tak się składa, że do tej maszyny oferujemy tylko i wyłącznie łańcuchy smarowne. dlaczego? ano dlatego, że waży ona swoje i jest mocno eksploatowana. cena łańcucha? różnie, zależy od partii - od 7000/8000 w górę. jakość? trzeba samemu zobaczyć by uwierzyć, a widziałem różne dziwy, bo też nie zajmuje się maszynami miesiąc czy rok i mam porównanie.

dodam tylko, że nasza niemiecka centrala udziela nawet 3 letniej gwarancji na łańcuchy. oczywiście związane jest to z przeglądami podwozia wykonywanymi przez serwis Intramexu, ale sam okres gwarancji powinien niektórym dać do myślenia co oferujemy.

odnośnie łańcuchów do js220 - mam znajomego, który zna wszystkie firmy w tym kraju i dostał oferty różniące się między sobą nawet o 2000zl na sztuce. kupił ode mnie, nie dlatego, że się znamy, ale ze względu na zadowolenie z zakupu innych części podwoziowych pół roku wcześniej, a cena wcale nie była najniższa.

unikam podawania cen na forum. można podyskutować, ale oferty cenowe przygotowuję pod konkretnego klienta i maszynę.
Intramex Polska - nasza strona
Podwozia gąsienicowe, napędy gąsienic
Części CAT,Komatsu
Zęby, lemiesze, groty, oleje, filtry
tel. 781-314-101

Nasz facebook - lubię to!

Awatar użytkownika
Intramex
Operator

  • Posty: 329
  • Rejestracja: 16 Lis 2009 16:19
  • Miejscowość: gliwice
  • Pochwały: 1

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej