wibako

CAT 320B problem z hydrauliką

Moderator: mechanior

CAT 320B problem z hydrauliką

Postprzez madiron » 02 Paź 2011 21:09

Marka i model maszyny: CAT 320B
Rok produkcji: 95

Witam mam problem z hydrauliką w koparce gąsienicowej CAT 320B mianowicie, mechanicy stwierdzili że winna jest pompa głowna więc oddałem ja do remontu i okazało się, że pompa serwo też musi być nowa bo jej się nie regeneruję, więc zakupiłem i wyremontowałem pompę (koszt około 18 tys zł) okazało się że po remoncie koparka chodzi jeszcze gorzej (normalnie jak żółw) więc znowu przyjechał serwisant znowu zdemontowałem pompę i odwiozłem do reklamacji do poprawki. Stwierdzono że pompa jest dobra. Wiec pompa zostala zamontawona po raz xxx z rzędu i jak zawsze dalej nie dziala tak jak powinna koparka dopiero startuje ruchami dopiero przy 2000 obrotów, w czym może być problem?

madiron
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 02 Paź 2011 21:00

Maszyna: cat 320 jcb 3cx 2x


Reklama

simmet

CAT 320B problem z hydrauliką

Postprzez DMSERWIS » 03 Paź 2011 20:00

Ci co ją regenerowali powinni przyjechać i wyregulować ją na maszynie,procedura wcale nie jest taka prosta.

DMSERWIS
Fachoperator


CAT 320B problem z hydrauliką

Postprzez madiron » 04 Paź 2011 21:28

a czy jest pan w stanie rozwiązać ten problem ?

madiron
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 02 Paź 2011 21:00

Maszyna: cat 320 jcb 3cx 2x


CAT 320B problem z hydrauliką

Postprzez vetrieska » 13 Lis 2011 01:23

Zregenerowali zespol roboczy pompy, ale pewnie ukladem sterowania nikt sie nie zajal, wiec i chodzi jak chodzi. Nie sztuka by pompa dawala cisnienie, ma byc jeszcze wydatek i to wlasciwy - w tej maszynie jest regulacja stalej mocy i to jeszcze z dodatkowym sygnalem ktory poziom tej mocy plynnie zmienia zeby to ladnie chodzilo. Temat do opanowania, ale pompa w maszynie musi byc i pomierzyć trzeba co nieco.

vetrieska
Młodszy operator

  • Posty: 187
  • Rejestracja: 04 Sie 2009 22:25
  • Miejscowość: okolice Kielc
  • Pochwały: 4

CAT 320B problem z hydrauliką

Postprzez DMSERWIS » 13 Lis 2011 20:03

Dokładnie tak,trzeba zmierzyć jak zachowują się negatywy.

DMSERWIS
Fachoperator


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej