wibako

gaśnięcie silnika

Moderator: mechanior

gaśnięcie silnika

Postprzez bacuś » 28 Sty 2016 21:14

Marka i model maszyny: cat 315D
Rok produkcji: 2007

Witam mam problem z catem 315D miesiąc temu wymieniałem wszystkie pompo wtryski maszyna chodziła super.Po ok. 100 godz.zaczęła szwankować objawy: Po odpaleniu rano po chwili gasła pojawiał się na monitorze błąd brak mocy i tak kilka razy dopóki się nie zagrzała pomyślałem że to może któryś pompo wtrysk siada na gwarancji.Wezwałem serwis wpięli się laptopem ale na maszynie ciepłej nic nie pokazało wszystkie parametry ok.Jest tak już od 2 tygodni codziennie rano .Serwis sprawdził układ zasilania ,zbiornik,paliwo,przewody,nowe filtry i to samo ciepla chodzi zimna nie.

bacuś
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 28 Sty 2016 20:59

Maszyna: CAT 315D

Firma: Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Tomasz Bartków


Reklama

simmet

gaśnięcie silnika

Postprzez mechanior » 28 Sty 2016 21:59

W pierwszym temacie działu jest napisane jakie dane powinieneś zamieścić aby otrzymać pomoc. Teraz zamiast skupiać się na problemie będziemy prowadzić szkolenie z użytkowania forum...
Założyłeś temat w dziale KOPARKO-ŁADOWARKI.

Bez numeru seryjnego nic ci nie powiem, wątpię by ta maszyna miała pompowtryski.
Do oceny stanu instalacji paliwowej są potrzebne dane diagnostyczne: obroty rozrusznika, ciśnienie wtrysku/aktuacji podczas uruchamiania silnika na zimno, logi błędów i wydarzeń z ECM.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kaz oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej