wibako

313D '07 instalacje hydrauliczne

Moderator: mechanior

313D '07 instalacje hydrauliczne

Postprzez zeppelinzm13 » 05 Sty 2017 00:11

Marka i model maszyny: cat 313 D
Rok produkcji: 2007

Witam. mam pytanie czy po numerze seryjnym dowiem sie czy koparka miala instalacje do mlota i reszty oprzyzadowania
Znalazlem dzisiaj koparke i w kabinie na dzojstikach wszystko jest a na ramieniu tylko dwa cienkie do skarpowki.
Pytac w serwisie czy moze ktos ma dostep do informacji jakie powinna miec ta koparka wyposazenie.

CATM313DHW3H00231

zeppelinzm13
Pomocnik operatora

  • Posty: 53
  • Rejestracja: 22 Lut 2012 19:33

Reklama

simmet

instalacje hydrauliczne

Postprzez mechanior » 05 Sty 2017 00:38

Na joystickach zawsze wszystko jest. To raczej niezależne od rzeczywistego wyposażenia.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20873
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: instalacje hydrauliczne

Postprzez zeppelinzm13 » 05 Sty 2017 12:01

Nie zgadzam sie z Pana stwierdzeniem. Moge pokazac koparke ktora nie ma instalacji i w dzojach i fizycznie na ramieniu. oczywiscie w orginale. Czyli nikt nie pomoze trzeba jechac do serwisu.
Panie Mechanior jezeli nie potrafi Pan pomoc prosze nie wnopsic nic w odpowiedz.

zeppelinzm13
Pomocnik operatora

  • Posty: 53
  • Rejestracja: 22 Lut 2012 19:33

instalacje hydrauliczne

Postprzez mechanior » 06 Sty 2017 02:13

Coś cię ugryzło? W robocie nie poszło? Po co ta złośliwość? Masz jakieś pretensje do mnie?

Zawsze możesz mieć swoje zdanie, nie twierdzę że nie masz racji.
W tym przypadku możemy mieć ją obydwaj bo wśród obsługiwanych maszyn mam takie BEZ instalacji młota i obrotnicy a z kompletem przycisków i suwaków na joyach... sa i takie które kupione u dealera nie miały żadnych opcji dodatkowych i prawie zawsze instalując dodatkowe funkcje na maszynie (młot, rotator, skarpówka) korzystam z istniejących przycisków i suwaków bo to zawsze wygląda i działa lepiej niż "wynalazki".
Nie wykluczam że są takie co nie mają przycisków na joyach. Zbyt długo przy tym pracuję by się dziwić czemukolwiek... miałem klienta który zażyczył sobie USUNIĘCIA instalacji z ramienia, zaworów z rozdzielacza i przycisków z joyów, a nawet takiego co kazał wyłączyć komputer odpowiedzialny za regulacje wydajności hydrauliki...

I proszę, pisz używając polskich znaków.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20873
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej