wibako

WIENIEC Od czego zacząć, co trzeba a co nie

Moderator: mechanior

WIENIEC Od czego zacząć, co trzeba a co nie

Postprzez allbany » 17 Sty 2018 17:05

Marka i model maszyny: CAT 301.8
Rok produkcji: 2002

Witam,

Moja maszyna to CAT 301.8 i chciałbym zabrać się za wymianę wieńca, dodam ,że pół roku temu miałem wymieniony sam wałek z hydromotoru, bo nie było czasy zeby robić dalej, jest zimno roboty mniej a wieniec tak czy siak do wymiany (duże luzy i ost coś jakby pukało czy coś , dziwnie to chodzi)

Bede robic to sam, zeby zaoszczędzić troche kasy, a i tak nie mam co robić . Na mechanice sie torche znam, ale nigdy tego akurat nie robiłem. Dodam ,że mam warunki do takich robót i sprzęt.

Pytanie do Was o jakies wskazówki, co trzeba , co nie trzeba .... ?? bo nie sztuka całą koparke srubka po śrubce rozebrać .. może jakis rysunek ?

proszę o pomoc

allbany
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 17 Sty 2018 16:36

Maszyna: CAT 301.8

Firma: ALLBANY


Reklama

simmet

WIENIEC Od czego zacząć, co trzeba a co nie

Postprzez zeppelin zm 15 » 17 Sty 2018 17:50

Ale miałeś go założyć w minikoparkch... Poproś kolegę MECHANIOR lub ARCIO to ci dokładnie to opiszą. U MECHANIOR-a kupisz co będziesz potrzebował a ARCIO to specu od minikoparek. Ale nie zapomnij aby wymienić to w komplecie wałek i wieniec..
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


WIENIEC Od czego zacząć, co trzeba a co nie

Postprzez allbany » 17 Sty 2018 17:54

Aaa widzisz co to znaczy nowicjusz na forum, nie zauważyłem działu mini hehe . Jasne , wymienię w komplecie a jeżeli żaden z panów mi tu nie odpowie to napiszę w pw. Dzięki, chyba że ktoś coś jeszcze ma do podpowiedzenia?

allbany
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 17 Sty 2018 16:36

Maszyna: CAT 301.8

Firma: ALLBANY


WIENIEC Od czego zacząć, co trzeba a co nie

Postprzez zeppelin zm 15 » 17 Sty 2018 18:20

Trochę poczekaj to się ktoś odezwie :D a jak komuś będziesz chciał podziękować przy danym poście masz czerwony przycisk z napisem pochwała.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej