wibako

Zmiana maszyny cat m316c na m316d

Moderator: mechanior

Zmiana maszyny cat m316c na m316d

Postprzez scuaz » 27 Lis 2020 23:34

Marka i model maszyny: cat M316C
Rok produkcji: 2004

Witam , od jakiegoś czasu rozglądam się za nowszą maszyną i widzę ze raczej nie znajdę by miała takie wyposażenie jak bym chciał , i tak myślę jak bym znalazł bez rotatora to bym chciał przełożyć ze swojej i teraz pytanie odnośnie sterowania
z dżojstików widać idą przewody do sterownika ze sterownika wychodzi wiązka do rotora i jeden przewód na tył kabiny ,jet tam wpięty jak by elektrozawór , ma może ktoś schemat bym miał pogląd co wymontować by w nowej koparce za dużo nie dokupować by to uruchomić

scuaz
Operator

  • Posty: 377
  • Rejestracja: 07 Lut 2010 11:21
  • Miejscowość: chełm
  • Pochwały: 4

Reklama

simmet

Zmiana maszyny cat m316c na m316d

Postprzez dawidg2 » 28 Lis 2020 00:00

scuaz, a co masz? engcona, steelwrista itd

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Zmiana maszyny cat m316c na m316d

Postprzez scuaz » 29 Lis 2020 13:07

rotor engcon i serownik może mało profesjonalnie ale małe siwe pudełeczko z wyświetlaczem, jutro zczytam nazwę

-- 29 Lis 2020, o 12:07 --

pojechałem zobaczyć maszynę z 2010r za 260 tysięcy ,myślę cena nawet deko wyższa od średniej zobaczymy . pierwszy problem to pierwszy rozruch strasznie długo kręcił , ale jak zapalił to szedł odgłos jak by jeden wtrysk podklepywał , po rozgrzaniu chodził niby ok, ale termostat leżał całkowicie ,zeby rozgrzać maszynę wyjechałem się przejechać olej ok 3 kreski miał silnik dalej zimny
obrut na zimno też mi sie nie podobał jak by przerywał c, na ciepłym oleju było ok
aaaa i moja ma 15 tysi i luzy na ramieniu mniejsze niż ta z 10 tysiami
amortyzacja łyżki była ale zepsuta lub nie umiałem włączyć
jeszcze jeden wyjazd i chyba zostanie poczciwa c , szybe przednią zrobię uchylną bo obecnie mam całościową i są momenty że strasznie mi przeszkadza

scuaz
Operator

  • Posty: 377
  • Rejestracja: 07 Lut 2010 11:21
  • Miejscowość: chełm
  • Pochwały: 4

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej