wibako

Zeppelin 13B Potrzebna pomoc!!!

Zeppelin 13B Potrzebna pomoc!!!

Postprzez Hubik » 22 Lis 2007 19:06

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i od razu zgłaszam się z problemem. Mój zeppelin jest strasznie słaby podczas wszystkich czynności, jazdy oraz wszystkich innych ruchów, oraz ostatnio ma bardzo wolne podnoszenie wysięgnika, jak wezmę do połowy dzojstikiem powoli idzie ale jak wezmę do końca to praktycznie staje, a jeśli chce się jechać to po wciśnieciu jazdy po jakimś czasie i przy dużym gazie tak jakby coś zaskoczyło i zaczyna powoli jechać, co to może być?? proszę o pomoc,,,

Awatar użytkownika
Hubik
Operator

  • Posty: 285
  • Rejestracja: 20 Lis 2007 18:17
  • Miejscowość: Mazowieckie, okolice Radomia
  • Pochwały: 4

Maszyna: Liebherr A316 Cat M312 Atlas 1304


Reklama

simmet

Postprzez rafik » 22 Lis 2007 20:56

hydraulika , sprawdz , pompe , rozdzielacz itp . i w czyms musi byc przyczyna :mrgreen:
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez dymek » 22 Lis 2007 21:58

Mam 2 pytania do kolegi Hubika bo widzę że z Radomia jesteś.
Z którego roku masz tego Atlasa 1304 M ? i czy to jest ten co w komisie stoi na wylotówce na Kielce.
Robisz może przy rozładunku wagonów w Radomiu ? lub wiesz gdzie to sie odbywa u was bo bym miał prośbę z tym związana.

dymek


Postprzez Hubik » 22 Lis 2007 23:11

No tak dokładnie to mieszkam 30 km od Radomia, Atlasa mam z 94 roku to jest już ten w nowej budzie i to nie ten co stoi na kieleckiej, bo nawet ie wiem co tam stoi, mój na razie nie jest na sprzedaż, a co do tego rozładunku to nie mam pojęcia kto to robi ale nie my, ale zapytam się ojca on jest barzdziej w temacie to dam Ci jutro znać.

Awatar użytkownika
Hubik
Operator

  • Posty: 285
  • Rejestracja: 20 Lis 2007 18:17
  • Miejscowość: Mazowieckie, okolice Radomia
  • Pochwały: 4

Maszyna: Liebherr A316 Cat M312 Atlas 1304


Postprzez KJaniczak » 23 Lis 2007 18:23

Na początek to sprawdz czy wogóle masz dobry stan oleju hydraulicznego i czy jeszcze sie nadaje a potem tak jak napisał kolega rafik pompa itp.

KJaniczak
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 22 Lis 2007 19:42
  • Miejscowość: Lipnica Wielka

Postprzez dymek » 23 Lis 2007 22:05

Hubik 1304 M stoi na wylocie z Radomia w komisie rok 2006 cena 293 tys + VAT full Opcja z Climatronic , zapytaj o te wagony bedę wdzieczny.

dymek


Postprzez Hubik » 24 Lis 2007 15:56

Stan oleju jest OK. Pompy nie mam jak sprawdzić bo nie mam manometrów i nie wiem skąd je wziąć, wydaje mi sie ze to może być wina jakiegoś zaworu i że przepuszcza olej ale nie wiem który to może być i gdzie on się znajduje, A co do tych wagonów to pytałem ojca i nie ma pojęcia gdzie coś takiego jest wiec nie pomogę.

[ Dodano: Wto Lis 27, 2007 5:32 pm ]
Może ktoś z was miał podobny problem, Chciałbym z tym coś zrobić póki maszyna pracuje pod domem bo w delegacji to wiecie że zawsze ze wszystkim są problemy... :cry:

[ Dodano: Sro Lis 28, 2007 8:36 pm ]
A mam jeszcze takie pytanie czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajdują się zawory i który jest od czego?? Bardzo prosiłbym o pomoc :cry:

Awatar użytkownika
Hubik
Operator

  • Posty: 285
  • Rejestracja: 20 Lis 2007 18:17
  • Miejscowość: Mazowieckie, okolice Radomia
  • Pochwały: 4

Maszyna: Liebherr A316 Cat M312 Atlas 1304


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej