wibako

Dławi silnik w Zeppelinie ZM12

Dławi silnik w Zeppelinie ZM12

Postprzez mechanior » 27 Lut 2015 20:03

Peckiel, to ty sprzedałeś do Bery Zeppelina?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

Dławi silnik w Zeppelinie ZM12

Postprzez peckiel » 27 Lut 2015 20:11

Nie dla Bery. Dla Gilewskiego, ale ten opchnął go dla Bery. Po dwóch tygodniach, przeglądam allegro, patrzę a tam mój Zeppelin. Szyby wymienione, polerka strzelona, naklejki jakieś niemieckie wkoło ponaklejane, obszyte siedzenie na nowo, podłoga nowa. Normalnie nie poznałbym swojej koparki :lol: :lol: gdyby nie mały szczegół który zapamiętałem.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Dławi silnik w Zeppelinie ZM12

Postprzez aki1982 » 28 Lut 2015 16:13

kupiłem maszynę od bery nie mogłem sobie z nią poradzic chydraulika do bani i dusi silnik wielu pseudo fachowców było u niej i nic wkońcu znalazłem numer do pana wn-tech zadzwoniłem i przez 2 godziny zaznaczam przez telefon doprowadził moją maszyne do stanu nowosc dostała nowe życie ten człowiek to FACHOWIEC z ręka na sercu mogę to stwierdzic przez telefon ustawił moją maszynkę ze w życiu jej nie sprzedam bo chodzi lepiej jak szwajcarski zegarek jest godzien polecenia a moze i lepiej tacy fachowcy zdazają sie jeden na milion wydałem kupe kasy i nic a tu jeden tel i maszyna lux w zyciu jej nie sprzedam za zadne pieniadze szacun dla tego pana jak tos ma problem tylko do niego wiedza potęga 785939252

EDIT MOD:
a teraz czekam na robotę moim zeppelinem 93 rok zagnę nie jedną maszynę duzo młodsza jazda chydraulika perfect tylko za pomocą wn-tech ten człowiek zna się na rzeczy to jest po prostu fachowiec 10000% takich ludzi sie szanuje i chwali z gór dziękuję i pozdrawiam 785939252
Ostatnio edytowany przez peckiel, 28 Lut 2015 18:28, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę o używanie polskich znaków. Popraw posty. Na naszym forum za nieużywanie znaków polskich można otrzymać ostrzeżenie.

aki1982
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 18 Lip 2014 20:56

Maszyna: zeppelin 12

Firma: usługi ziemne


Dławi silnik w Zeppelinie ZM12

Postprzez WN-TECH » 28 Lut 2015 18:02

żeby wszystko było takie proste.
jak silnik był słaby to panowie od bery popuścili ciśnienie i wydajność na pompie żeby się to jakoś ruszało
do tej pory zastanawia mnie czemu ciśnienie początkowe było prawie 200 bar. :crazy:
wszystko rozbijało się o ustawienie pompy pierwszej od silnika właściwie i we właściwej kolejności.
a że kolega się zaopatrzył w zegarki i wie od czego są narzędzia to jakoś poszło.i zdziwiony jestem ze tak łatwo wiedząc skąd koparka jest.
serwis maszyn budowlanych.
tel 785939252

WN-TECH
Operator

  • Posty: 315
  • Rejestracja: 08 Sie 2013 21:13
  • Miejscowość: kielce
  • Pochwały: 12

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej