wibako

ZM85 Bardzo powolna i slaba praca

ZM85 Bardzo powolna i slaba praca

Postprzez brukarstwotarnow » 14 Mar 2016 20:47

Marka i model maszyny: Zeppelin zm85
Rok produkcji: 2001

Koledzy mam problem z moim małym capem. Koparka zrobiła się bardzo powolna na sterowaniu i słaba. Funkcje jazdy z kolei są ok. szybka i mocna. Wspomaganie też jest ok, i funkcja pługu tez normalnie chodzi. Proszę o jakieś wskazówki. koparka jest po wymianie filtrów i olei. Nie wiem czy ten model ma jeszcze jakiś dodatkowy filtr na sterowanie, wymieniłem jedynie filtry na powrocie w zbiorniku.
Ostatnio edytowany przez MARIO/MECALAC, 14 Mar 2016 22:41, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Zabronione jest pisanie posta pod własnym postem jeżeli od ostatniego nie upłynęło 24h - w takim przypadku należy skorzystać z opcji edycji ostatniej wiadomości.

brukarstwotarnow
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 14 Mar 2016 11:23

Maszyna: case 590 sr / zeppelinZM85

Firma: AD-BUD


Reklama

simmet

ZM85 Bardzo powolna i slaba praca

Postprzez MARIO/MECALAC » 14 Mar 2016 22:42

Proszę się stosować do regulaminu forum. Nie wymagamy Bóg wie czego tylko poprawnej pisowni. Ty przyszedłeś po pomoc więc uszanuj czytelnika, który chce Ci pomóc i pisz po Polsku
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


ZM85 Bardzo powolna i slaba praca

Postprzez WN-TECH » 18 Mar 2016 00:00

cudo jak schaeff hydraulika robocza działa jak w kop ład np : cat a jazda jak w zwykłych małych ładowarkach.masz dwie pompy.pierwsza jazda czyli ok.druga praca.trzeba sprawdzić jak zachowuje się LS i prawdopodobnie to wyregulować.
serwis maszyn budowlanych.
tel 785939252

WN-TECH
Operator

  • Posty: 315
  • Rejestracja: 08 Sie 2013 21:13
  • Miejscowość: kielce
  • Pochwały: 12

Re: ZM85 Bardzo powolna i slaba praca

Postprzez brukarstwotarnow » 18 Mar 2016 19:13

Dzięki śliczne kolego , regulator się wiesza i nie daje ciśnienia , kołyska się wychylała tylko w krańcowym , to była cala przyczyna pompa poszła do przeglądnięcia trzeba głowice od razu zrobić a regulator regeneracja jak się da jak nie to nowy trzeba szukać .

brukarstwotarnow
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 14 Mar 2016 11:23

Maszyna: case 590 sr / zeppelinZM85

Firma: AD-BUD


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej