Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 18:31

Witam tak jak w temacie po odpaleniu maszyny rano dosłownie po 10 sek maszyna ruszyła sama do przodu na wciśniętym hamulcu. Oczywiście górna szklanka pękła sprawdzałem sprężynę na suwaku ale wszystko jest ok teraz zastanawiam się z kąt mogło dostac się ciśnienie robocze na układ niskiego ciśnienia może ktoś miał podobny problem ?

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 21:23

A zmierzyłeś ciśnienie ile wynosi? Np przez kolumnę obrotu. Pierwszy raz słyszę o takim przypadku aby sama ruszyła.. :woot: Szklankę wymieniłeś?

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 22:44

Ciśnienie zmierzę jutro. Szklankę wymieniłem ale dzisiaj pękła dolna szklanka i też wymieniłem ale po uzupełnieniu oleju dzieją się cuda bo za każdym wciśnięciem hamulca szarpie tak jak by ciśnienie szło z początku na jazdę a dopiero na hamulec i do tego główne ramie nie idzie do góry od razu tylko tak po 3-4 sek

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 22:50

To że idzie z opóźnieniem może szklankę od tej funkcji masz zapowietrzone. Hmm no faktycznie trochę cuda. Zmierz te ciśnienia i daj znać.

-- 27 Lis 2017 22:50 --

Masz blokadę na pedale jazdy aby nie trzymać cały czas aby jechać do przodu? Jeśli tak to go zablokuj i zacznij hamować, zobacz czy jazdę rozłączy bo powinno..
Wyślij odpowiedź