Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 19:31

Witam tak jak w temacie po odpaleniu maszyny rano dosłownie po 10 sek maszyna ruszyła sama do przodu na wciśniętym hamulcu. Oczywiście górna szklanka pękła sprawdzałem sprężynę na suwaku ale wszystko jest ok teraz zastanawiam się z kąt mogło dostac się ciśnienie robocze na układ niskiego ciśnienia może ktoś miał podobny problem ?

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 22:23

A zmierzyłeś ciśnienie ile wynosi? Np przez kolumnę obrotu. Pierwszy raz słyszę o takim przypadku aby sama ruszyła.. :woot: Szklankę wymieniłeś?

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 23:44

Ciśnienie zmierzę jutro. Szklankę wymieniłem ale dzisiaj pękła dolna szklanka i też wymieniłem ale po uzupełnieniu oleju dzieją się cuda bo za każdym wciśnięciem hamulca szarpie tak jak by ciśnienie szło z początku na jazdę a dopiero na hamulec i do tego główne ramie nie idzie do góry od razu tylko tak po 3-4 sek

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

27 Lis 2017 23:50

To że idzie z opóźnieniem może szklankę od tej funkcji masz zapowietrzone. Hmm no faktycznie trochę cuda. Zmierz te ciśnienia i daj znać.

-- 27 Lis 2017 22:50 --

Masz blokadę na pedale jazdy aby nie trzymać cały czas aby jechać do przodu? Jeśli tak to go zablokuj i zacznij hamować, zobacz czy jazdę rozłączy bo powinno..

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

19 Sty 2018 20:55

Witam z braku czasu nie miałem kiedy napisać co było przyczyna usterki. Otóż mechanik doszedł do tego ze zawieszał sie zawór od niskiego ciśnienia i puszczał na starcie na PV ponad 100bar tylko działo sie to bardzo bardzo sporadycznie a ogólnie trzymał ciśnienie w granicach 37bar od czasu regeneracji zaworu nie ma już żadnych problemów z ciśnieniem na PV.

Peknieta szklanka na rozdzielaczu

19 Sty 2018 22:01

No i dobrze jak problem znaleziony :ok:
Wyślij odpowiedź