wibako

Koparka Kołowa O&K MH4 PLUS słaba hydraulika

Moderator: MARIO/MECALAC

Koparka Kołowa O&K MH4 PLUS słaba hydraulika

Postprzez chektor » 29 Lis 2010 14:25

Witam

Mój problem polega na tym ze koparka ma bardzo wolne ruchy tzn. zaraz po odpaleniu robiąc 3 ruchy przez ok 10-15 sek jest wszystko ok (szybkie ruchy) tak samo jest jeżeli przerwiemy wykonywanie np podnoszenia na 1sek i zaczniemy podnosić dalej to idzie normalnie przez chwilę a później zwalnia a jezeli dołozymy jeszcze do tego inne ruchy to juz prawie staje niezależnie czy jest ciepła czy zimna. Jezeli chodzi o moc to w tym momencie co jest szybka to ma normalną moc ale jezeli zwolni to juz jest zero mocy. Dzieje się to również podczas jazdy wciskając pedał jazdy zaczyna jechać i po jakimś czasie zaczyna sobie tracic moc zwalnia do zera jezeli puszczę pedał jazdy i ponownie go naduszę to jest znowu dobrze.
Proszę o podpowiedzi co moze byc przyczyną gdzie sprawdzić cisnienia i jakie one powinny być

Pozdrawiam Rafał
Ostatnio edytowany przez chektor, 29 Lis 2010 15:27, edytowano w sumie 1 raz
Rafał

chektor
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 17 Lis 2008 18:54
  • Miejscowość: Ostrzeszów

Reklama

simmet

Postprzez peter5on » 07 Gru 2010 14:18

Z którego roku ten parch i czy ma komputer jeżeli ma to czy po przekręceniu kluczyka na zapłon wyświetla się error 2000?

Awatar użytkownika
peter5on
Młodszy operator

  • Posty: 115
  • Rejestracja: 14 Gru 2009 22:39
  • Miejscowość: Lublin
  • Pochwały: 3

Maszyna: Komatsu 240


Postprzez chektor » 09 Gru 2010 20:44

Witam
1994 rok maszyny i nic mi nie wyświetla ale mam do was pytanie zaraz za kabiną operatora jest zawór sterujący rozmawiałem z mechanikiem i powiedział ze tam ma być ciśnienie sterowania 20-28 bar max a u mnie po zmniejszeniu jest najmniej 38bar i nie da się już zmniejszyć a przed regulacją było 50 bar
Rafał

chektor
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 17 Lis 2008 18:54
  • Miejscowość: Ostrzeszów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej