wibako

O&K City problem z hydraulika

Moderator: MARIO/MECALAC

O&K City problem z hydraulika

Postprzez budex » 04 Kwi 2011 08:44

Marka i model maszyny: o&k city
Rok produkcji: 92

Mój problem polega na tym ze koparka ma bardzo wolne ruchy tzn. zaraz po odpaleniu robiąc 3 ruchy przez ok 10-15 sek jest wszystko ok (szybkie ruchy) tak samo jest jeżeli przerwiemy wykonywanie np podnoszenia na 1sek i zaczniemy podnosić dalej to idzie normalnie przez chwilę a później zwalnia a jezeli dołożymy jeszcze do tego inne ruchy to juz prawie staje niezależnie czy jest ciepła czy zimna. Jezeli chodzi o moc to w tym momencie co jest szybka to ma normalną moc ale jezeli zwolni to juz jest zero mocy. Dzieje się to również podczas jazdy wciskając pedał jazdy zaczyna jechać i po jakimś czasie zaczyna sobie tracic moc zwalnia do zera jeżeli puszczę pedał jazdy i ponownie go naduszę to jest znowu dobrze.
Proszę o podpowiedzi co moze byc przyczyną gdzie sprawdzić ciśnienia i jakie one powinny być
dziekuje

budex
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 27 Mar 2011 11:40

Maszyna: O I K MH CITY


Reklama

simmet

Re: O&K City problem z hydraulika

Postprzez mechanior » 06 Kwi 2011 23:07

kolego budex, odpisuję na twoją wiadomość e-mail w założonym przez ciebie temacie bo tak będzie prościej,
twój temat przeczytałem przedwczoraj a jako że w sprawach O&K jestem pewnie bardziej zielony niż ty, więc nie podjąłem się udzielania rad bo też nic do głowy mi niestety nie przychodzi
proponuję zadzwonić do jakiegoś serwisu który podejmie się naprawy tej maszyny
mechanikowi łatwiej przychodzi sprawdzać komponenty na miejscu, nawet jak nie zna specyfiki maszyny
ja tych maszyn w ogóle nie znam, nawet nie wiem gdzie i jakie pompy są zmontowane, jaki silnik czy oczujnikowanie
przez telefon czy forum mogę snuć mgliste domysły... a nie o to chodzi...
za majla dziękuję, ale podając swój numer telefonu chyba nie liczyłeś że oddzwonię
KONTAKT widzisz w każdym moim poście W PODPISIE, jeśli masz ochotę to zapraszam... acz chyba nie pomogę
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: arek0803, Ksancio oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej