wibako

Liebherr 904 zrobila sie slaba wolna jazda

Moderator: MARIO/MECALAC

Liebherr 904 zrobila sie slaba wolna jazda

Postprzez beneq » 05 Kwi 2011 09:35

Witam mam problem Koparka stracila na mocy zrobila sie slaba jazda pedal hamulca zrobil sie miekki wyskoczyly bledy na kompie E443 i E446 Sensorgriff prosze o pomoc kolegow z forum i jescze mam jeden problem odkrecilem dekiel od zbiornika hydraul pokazaly sie opilki zakrecilem zrobilem 200mtg odkrecilem a tu opilki foto.... cos sie wyciera tylko tylko teraz co.... pozdrawiam
Załączniki
liebherr.jpg

Awatar użytkownika
beneq
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 25 Lut 2011 20:05
  • Miejscowość: Łowicz

Reklama

simmet

Re: Liebherr 904 zrobila sie slaba wolna jazda

Postprzez mechanior » 07 Kwi 2011 00:55

hydrauliczne złącze obrotowe, pompa układu hamulcowego (szukaj przy rozrządzie silnika)
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: Liebherr 904 zrobila sie slaba wolna jazda

Postprzez lkop » 07 Kwi 2011 06:31

Te błedy to zwarcie do masy sensorów które masz w lewym i prawym joysticku i nie wpływają na to co opisujesz. Nie rozumiem twojego pytania: czy cała koparka stała sie słaba i wolna, czy tylko jazda??
Naprawa Maszyn
TO MOJE HOBBY I PASJA
508512921

Awatar użytkownika
lkop
Operator

  • Posty: 378
  • Rejestracja: 07 Paź 2009 19:49
  • Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Pochwały: 15

Maszyna: LIEBHERR, Case, Manitou , Silniki, Skrzynie biegów

Firma: PARTSERVICE


Re: Liebherr 904 zrobila sie slaba wolna jazda

Postprzez Gonzalez » 10 Kwi 2011 11:40

beneq napisał(a):Witam mam problem Koparka stracila na mocy zrobila sie slaba jazda pedal hamulca zrobil sie miekki wyskoczyly bledy na kompie E443 i E446 Sensorgriff prosze o pomoc kolegow z forum i jescze mam jeden problem odkrecilem dekiel od zbiornika hydraul pokazaly sie opilki zakrecilem zrobilem 200mtg odkrecilem a tu opilki foto.... cos sie wyciera tylko tylko teraz co.... pozdrawiam


Przecież to oczywiste wręcz,że pokazały się opiłki... Ten magnes na którym się pokazały właśnie po to tam jest, żeby je wyłapywał i żeby nie wracały na układ.
Koparka nie jest nowa i na pewno trochę godzin już przepracowała, więc wszystkie podzespoły (pompa,siłowniki i wszystkie metalowe elementy przez które przechodzi olej) wytrącają się (zużywają) stąd z mniejszych mikro opiłków tworzą się większe które wyłapuje ten magnez i niestety nic na to nie poradzimy.

Awatar użytkownika
Gonzalez
Pomocnik operatora


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej