Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

EC210BLC filtry hydrauliczne wymiana?

15 Lip 2011 23:06

Marka i model maszyny: volvo ec210blc
Rok produkcji: 2006

Kolega mechanior wspomniał kiedys o filtrze przecieków z pomp i o filtrze niskiego cisnienia, sterowania, co ile mtg je wymieniac szczególnie interesuje mnie filtr przecieków z pomp chciałbym sie cokolwiek dowiedziec na temat tych filtrów. W tym tyg. bede wymieniał olej i główny filtr oleju moze te dwa tez bym wymienił jesli trzeba, czy sa jeszcze jakies filtry o których moge nie wiedziec, koło chłodnicy tez znajduje sie jakis filtr nie znam jego przeznaczenia moze ktos bedzie wiedział, bardzo bym był wdzieczny za pomoc.

EC210BLC filtry hydrauliczne wymiana?

16 Lip 2011 11:55

koło chłodnicy to masz filtr chyba od klimy, zrób zdjęcie i zamieść...
wszystkie filtry co 500 mtg, za wyjątkiem głównej hydrauliki, zresztą mam gdzieś do niej DTR to ci poszukam...

EC210BLC filtry hydrauliczne wymiana?

16 Lip 2011 18:00

Kolego bardzo ci dziekuje mam dtr ale po niemiecku translator nie moze przebrnac przez ten tekst interesuje mnie zwłaszcza temat filtrów i obsługi panelu sterującego jest pare rzeczy których nie wiem ale juz nie bede zamęczał kolegi bardzo dziekuje za pomoc.

EC210BLC filtry hydrauliczne wymiana?

17 Lip 2011 00:09

gdzie pracujesz teraz w sensie w jakiej okolicy? A1? inne inwestycje?
kilka maszyn moich klientów pracuje w różnych okolicach Śląska, być może niedaleko ciebie jest jedna z EC210/240 pod moją opieką, w takim przypadku załatwię ci DTR do skopiowania...
Wyślij odpowiedź