Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Użytkowanie HYUNDAI ROBEX 250 LC-9

18 Sie 2011 19:59

Marka i model maszyny: HYUNDAI ROBEX 250 LC-9
Rok produkcji: 2011

Czy ktoś używa tej maszyny? Co znacza litera P S E U ile pali ta maszyna, czy mozna ustawic inaczej sterowanie skarpowki czy ma ktos moze dtr po polsku, na co zwracac uwage jakies plusy minusy

Użytkowanie HYUNDAI ROBEX 250 LC-9

19 Sie 2011 22:35

Do czego służy złacze usb i dzek na prawym panelu?

Użytkowanie HYUNDAI ROBEX 250 LC-9

20 Sie 2011 15:20

to radio, z funkcją odczytu mp3 z pamięci flash USB oraz gniazdem do słuchawek
co chcesz zmienić w sterowaniu skarpówką? czy maszyna ma oryginalną instalację skarpówki? (z tego co wiem wszystkie sprzedawane w Polsce miały ją w standardzie)

litery na pulpicie (bo chyba o te chodzi) oznaczają tryby pracy hydrauliki
P- POWER, najsilniejszy
S- STANDARD, normalny
E- ECO, ekonomiczny
U- USER, użytkownika (do ustawienia obroty i wydajność pompy)

DTR dostaniesz w firmie AMAGO Kraków, poza tym powinieneś dostać wraz z maszyną bo jak mniemam jest nowa...

Użytkowanie HYUNDAI ROBEX 250 LC-9

20 Sie 2011 16:56

Ile pali taka maszyna, z jakimi obrotami pracowac zeby bylo ekonomicznie czy ma ktos moze dtr po polsku. Co do usb to jest w radiu ale jest jeszcze jedno usb i mam teze ze mozna filmy ogladac. Co do skarpowki to jest instalacja z kranami na dżojstikach, chodza prawy na prawym guziku prawego DJ lewy na lewym guziku lewego czy mozna to ustawic w jednym DJ lub w pedale i zmiane szybkosci przeplywu?

Użytkowanie HYUNDAI ROBEX 250 LC-9

20 Sie 2011 18:00

z tymi przyciskami to się nie da nic zrobić bez ingerencji w instalację elektryczną maszyny
w pedale też nie można bo skarpówka jest sterowana elektrycznie i a nie hydraulicznie

filmy podczas pracy operatora ?? nie przesadzasz ?

Użytkowanie HYUNDAI ROBEX 250 LC-9

21 Sie 2011 09:07

Co do filmu dopatrzyłem sie ze jest taka mozliwosc przy PRACY SIE NIEDA, tylko na wolnych obrotach
Wyślij odpowiedź