wibako

Hyundai 360 Lc 3 momentami traci siłę hydrauliki

Moderator: MARIO/MECALAC

Hyundai 360 Lc 3 momentami traci siłę hydrauliki

Postprzez zabickimar » 03 Paź 2011 16:21

Witam. Mam malutki problem z koparką Hyundai 360 LC3 ponieważ koparka pracuje niby szybko tylko czasami miewa momenty spowolnionej pracy i bez różnicy czy pod obciążeniem czy na powrocie!! Niby są wymienione wszystkie filtry w ukł. hudraulicznym ale bez zmian. Jest jeszcze taki malutki niuans ponieważ przy panelu jak chce przełączyć na najwyższą moc koparki (na 4) to chwilke jest ale samo przełączy się na przed ostatnie, a tak przedtem nie było.
Bardzo bym prosił o pomoc.
Pozdrawiam

zabickimar
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 28 Maj 2009 21:55
  • Miejscowość: Sieradz

Reklama

simmet

Hyundai 360 Lc 3 momentami traci siłę hydrauliki

Postprzez tomec » 03 Paź 2011 18:38

u mnie w hyundaju to sie caly czas pierdzieli, mrygaja mi a ja pracuje i do glowy nie biore, nawet nikt tego nie chce mi naprawiac bo szkoda kasy, chodzi na jedych szybkich obrotach i pasuje, sprawdz kolego odstojnik paliwa, rozkręc go i zobacz czy filterek co jest w gornej czesci odstojnika jest za duzo brudny

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Re: Hyundai 360 Lc 3 momentami traci siłę hydrauliki

Postprzez zabickimar » 03 Paź 2011 23:27

Obroty silnika są bez zmian wiec nie moze to byc wina paliwa, tylko sam uklad hydrauliczny spowalnia i powiedzmy w trybie 15 godz pracy zdarzy sie czasami z 20 momentów czasami z 10 i nie wiem czy jest to wina rozdzielaczy czy jakiegoś czujnika ciśnieniowego??

zabickimar
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 28 Maj 2009 21:55
  • Miejscowość: Sieradz

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej