wibako

Weimar m700 słaba jazda

Moderator: MARIO/MECALAC

Weimar m700 słaba jazda

Postprzez siwy88 » 06 Maj 2012 17:22

Marka i model maszyny: weimar m700
Rok produkcji: 1994

Witam na początku roku kupiłem koparke weimar m700 i powiem szczerze jestem bardzo zadowolony bardzo wygodna maszyna elastyczna i oszczędna maszyna już trochę popracowała i wszystko było oki cały dzień zasypywania fundamentów i nic hydraulika nie słabła nic a nic tak samo przy kopaniu czy ściąganiu humusu ale w sobotę musiałem wybrać sie dalej koparką ponieważ musiałem przejechać 20km i wiedziałem ze bede musiał robić przerwy powiem tak pierwsze 10km bez przerwy pokonała bardzo szybko i bez problemu a pozniej było gorzej, maszyna zaczeła szarpać temp silnika ok80 stopni pół godziny przerwy i maszyna przejechała ale juz tylko 2km i znowu zaczeła szarpać a po chwili staneła i wszystkie funkcje przestały działać po 10 sekundach na wolnych obrotach funkcje działały ale nie chciałem ja jechać dalej wiec godzina przerwy i znowu 3 moze 4 km. Zastanawiam sie czy powodem jest temp oleju hyd mam zamiar wymienić olej filtr i przepłukać chłodnice, co o tym myslicie a jeszcze jedno chciałbym dodać maszyna na drugim biegu nawet jak jest zimna słabnie jadąc pod górę z gory dzięki za odpowiedź pozdrawiam

siwy88
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 21 Cze 2011 20:35
  • Miejscowość: dolnyśląsk
  • Pochwały: 1

Maszyna: Takeuchi TB035 1997r
mecalac 12mx 2000r
hanomag 20e 1996r

Firma: Sk-invest


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej