wibako

CASE 688 hydraulika i elektryka

Moderator: MARIO/MECALAC

CASE 688 hydraulika i elektryka

Postprzez laura114 » 28 Gru 2013 21:43

Marka i model maszyny: case 688
Rok produkcji: 1990

Podczas opuszczania i podnoszenia lemiesza silnik przygasa, podczas ruszania koparką tak samo się dzieje.Są zablokowane stabilizatory, nie chcą się odblokować, guziki przy kierownicy nie działają, z lewej strony fotela jest dźwignia do zmiany biegów, obok niej jest mniejsza dźwignia do czego ona służy?Jeśli ktoś zna się na tym i potrafi mi pomóc proszę o kontakt laura114@onet.eu
Ostatnio edytowany przez MARIO/MECALAC 23 Paź 2014 22:10, edytowano w sumie 3 razy
Powód: Twoja maszyna to koparka a ty zakładasz temat w dziale dla koparko-ładowarek. Apeluje o sprawdzanie gdzie zakładacie tematy!!! Temat przenoszę.

laura114
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 10 Maj 2011 17:12

Maszyna: spycharka komatsu 65


Reklama

simmet

hydraulika i elektryka

Postprzez kubackim » 28 Gru 2013 22:56

To jest koparka kołowa a nie koparko ładowarka.

kubackim
Operator

  • Posty: 354
  • Rejestracja: 09 Sty 2009 20:14
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Pochwały: 13

Re: hydraulika i elektryka

Postprzez sokal1993 » 22 Paź 2014 20:54

Witam ta dzwigienka obok biegow to jest blokada do drzwi, zeby odbezpieczyc. Tylko tyle ci powiem bo mam gasienicowa. Apropo tej duzej dzwigienki od biegow tez mam w koparce ale gasienicowej i nie działa mi 1 bieg drugi działa, jezeli miał pan kiedys problem z takim czyms prosze o rade... POZDRAWIAM:)
Ostatnio edytowany przez MARIO/MECALAC, 22 Paź 2014 21:14, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę poprawić swój post. Masz na to 24h. Górny prawy róg opcja edytuj. Proszę się zapoznać z REGULAMINEM FORUM!!!!!!!!!!!!!! . PROSZĘ UŻYWAĆ POLSKIEJ PISOWNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sokal1993
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 19 Paź 2014 18:14

Maszyna: Waryński,Det-75,Case,Atlas

Firma: Banak


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej