wibako

case 988

Moderator: MARIO/MECALAC

case 988

Postprzez paczek666 » 25 Lut 2014 21:48

Witam

Mam pytanie dotyczące tej koparki czy toś pracował na takiej na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Jakieś bolączki tej maszyny?
ramię typu monoblok skosowane waga 21t. Warto kupować koparkę case? mam 2 ciągniki case i chwalę sobie ale czy koparki im wychodzą to nie wiem. Jaki zasięg kopania przeszukałem google i nic na ten temat znalazłem tylko wymiary i to do modelu o wadze 15t.
Szukałem na forum ale nie znalazłem bądź też źle szukałem, chodzi mi mianowicie o jakiś tutoriał na temat zakupu koparek jakieś porady co sprawdzić aby się nie przejechać.
Liczę na pomoc doświadczonych kolegów kopaczy:)
Ja mam jedynie wiedzę na temat żurawi można powiedzieć że zjadłem na nich jedną parę zębów.

Pozdrawiam

paczek666
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 22 Lut 2014 23:02

Maszyna: Cat 428c oraz 303 cr

Firma: KOPDOM


Reklama

simmet

case 988

Postprzez mechanior » 26 Lut 2014 11:07

a regulamin przeczytałeś?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


case 988

Postprzez paczek666 » 26 Lut 2014 21:15

Witam

Nie czytam regulaminów. W kraju w którym kradnie się miliony a do więzienia wsadzają ludzi za batonika ze sklepu?
Liczyłem na pomoc i fachową dyskusję ale chyba muszę poszukać innego medium.

Pozdrawiam

paczek666
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 22 Lut 2014 23:02

Maszyna: Cat 428c oraz 303 cr

Firma: KOPDOM


case 988

Postprzez mechanior » 27 Lut 2014 00:52

paczek666 napisał(a):Nie czytam regulaminów

trudno - twój wybór, wchodząc na to forum zgadzasz się z zasadami na nim obowiązującymi, skoro 5000 stałych użytkowników tego największego w Polsce forum maszyn budowlanych może akceptować regulamin to nikt nie będzie płakał po jednym...
a w ramach protestu przeciwko wszelkim regulaminom wymuś pierwszeństwo na Tirze albo wjedź na przejazd kolejowy na czerwonym świetle... tylko wybierz linię z towarowymi żebyś krzywdy ludziom nie zrobił

następny ROBIN HOOD - poprawiacz/anarchista, skąd wy się ludzie bierzecie? zapienić dla zasady, co to za filozofia życia?
ale masz rację, szukaj pomocy tam gdzie będziesz mógł pisać bez ograniczeń i nie na temat w dowolnym języku, zacznij od forum fotograficznego albo wędkarskiego... dobranoc
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej