wibako

Case 1188 LC tryb awaryjny przy zmianie na maksymalne obrot

Moderator: MARIO/MECALAC

Case 1188 LC tryb awaryjny przy zmianie na maksymalne obrot

Postprzez kfzmechatronic » 07 Lip 2014 19:51

Marka i model maszyny: Case 1188 LC
Rok produkcji: 1999
Numer seryjny: CGG0130414

Witam serdecznie,
jestem nowy na tym forum i wstąpiłem bo mam problem z moją koparką. Jestem mechatronikiem samochodowym od 7 lat i mam juz większe doświadczenie w naprawach mechanicznych jak i elektronicznych w samochodach osobowych. Ponieważ rozszerzyliśmy naszą działalność w roboty budowlane kupilis my koparkę case 1188 LC i malutką OK.

Problem: Po przyłączaniu obrotów na maksymalne na panelu, maszyna w chodzi w tryb awaryjny i diody na panelu gasną i razem zmniejszają się obroty silnika na minimalne. Po dalszym wysterowaniu łyżką lub ramieniem silnik gaśnie. W momencie gdy wchodzi w tryb awaryjny zaczyna również wyświetlać się kod migowy na diodzie na płytce bezpiecznikowej po lewej stronę za fotelem. Wydaje mi sie że jest rozkalibrowany lub przestawiony nastawnik gazu pompy wtryskowej ale nie jestem pewny dla tego pytam i szukam pomocy

Był bym bardzo wdzięczny gdyby mógł mi ktoś pomóc z tym problemem bo nie idzie za bardzo pracować z takim defektem
Jeżeli ktoś by miał jakąś dokumentacje do tego modelu lub instrukcje naprawy to był bym stanie zapłacić za podanie takiej dokumentacji.

Z góry dzięki i przepraszam za błędy ortograficzne bo nie chodziłem w tym kraju do szkoły :)

kfzmechatronic
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 07 Lip 2014 19:13

Maszyna: CASE 1188 LC rok 1996

Firma: Auto Adamczyk


Reklama

simmet

Re: Case 1188 LC tryb awaryjny przy zmianie na maksymalne o

Postprzez TRANSKOP81 » 08 Lip 2014 17:13

Być może zmiana długości cięgna pomiędzy pompą a silniczkiem krokowym pomoże

TRANSKOP81
Fachoperator

Maszyna: zeppelin 19 ,case1288,MAN 8x8,tatra 815 ,HANOMAG 60E

Firma: ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej