wibako

Problem z jazdą minikoparki

Moderator: MARIO/MECALAC

Problem z jazdą minikoparki

Postprzez BARTPOL » 04 Kwi 2008 18:50

Witam koledzy. Mam problem z minikoparką z napędami. Kiedy pchnę dwie gałki do przodu jedzie prawie dobrze, kiedy pchnę tylko prawą idzie ok, a kiedy pchnę tylko lewą stoi i sie nie rusza. Pompa hydrauliczna lekko daje odgłos pracy ale gąsienica nie rusza. Czy ktoś wie co to może być? dziękuję i pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez BARTPOL, 29 Gru 2009 19:02, edytowano w sumie 1 raz
BARTPOL

BARTPOL
Nowicjusz

  • Posty: 20
  • Rejestracja: 08 Mar 2008 22:34
  • Miejscowość: torun

Reklama

simmet

Postprzez jarek1987 » 05 Kwi 2008 00:13

Witam. Miałem identyczna sytacje. Sprawdzałes to na zimnym silniku???. Zobacz jak bedze troche ciagneła w lewo to na 99% papa hydrauliczna. Mozesz odać ja do sprawdzenia 50 zł za sekcje płaciłem. Moze byc tak ze sekcja nic nie daje cisnienia nawet gdy olej jest zimny i nie bedzie skrencała.
Budowa sieci i przyłącz wodno-kanalizacyjnych

jarek1987
Młodszy operator

  • Posty: 100
  • Rejestracja: 26 Mar 2008 12:08
  • Miejscowość: Radzymin

Postprzez zbyszek20080 » 06 Kwi 2008 09:07

Witam.
Mam pytanie, JCB 3CX gdy popracuje pół godziny przestaje ćągnąć do przodu , do tył ciągnie. ciśnienie w skrzyni spada do zera.Czy zużycie tarczek ma wpływ na spadek ćiśnienia w skrzyni?Czy siada pompa?

zbyszek20080
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 16 Mar 2008 09:36
  • Miejscowość: Sląsk

Postprzez serwisant » 06 Kwi 2008 14:32

BARTPOL napisał(a):witam koledzy .Mam problem z minikoparką z napędami .Kiedy pchnę dwie gałki do przodu jedzie prawie dobrze ,kiedy pchnę tylko prawą idzie ok ,a kiedy pchnę tylko lewą stoi i sie nie rusza.pompa hydrauliczna lekko daje odgłos pracy ale gąsienica nie rusza .Czy ktoś wie co to może być dziękuję i pozdrawiam

minikoparek jest kilkanascie typów moze podałbys o jaką chodzi nie mówiąc juz o nr seryjnym?
Pomoc JCB
MINI-LOADALL-KOP-ŁADOWARKA..Fastrac..JCB
elektronika hydraulika
Podanie nr ser. maszyny znacznie ułatwia...
pełna dokumentacja.


Pozdrawiam

serwisant
Operator

  • Posty: 371
  • Rejestracja: 05 Sty 2008 16:02
  • Miejscowość: PL
  • Pochwały: 5

Maszyna: JCB


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej