wibako

Wybór koparki

Moderator: MARIO/MECALAC

Wybór koparki

Postprzez bssadzi001 » 19 Mar 2017 10:19

Witam, zwracam się do was specjalistów w wyborze/pomocy. Planuję zakupić koparkię na wynajem, a nie mogę się zdecydować.Planuję pomiędzy case wx145 i liebherr A316, rocznik pomiędzy 2003-2005. Nie wiem czemu na forum w dziale koparek nie ma marki case, czy są takie złe. Byłem na budowie ostatnio i był case wx185, operator twierdził że jest to bardzo mocna maszyna i bardzo dobrze się na niej pracuje, ja pracowałem na koparka starszych tej marki ostatnio case 888b '99r i na jcb z roku 2007 i twierdzę że pomimo wieku case o niebo lepsza. Z liebherr niestety nie miałem kontaktu, tylko tyle że wszystkich co pytałem to zadowalają. Niech napiszą ci co mieli kontakt z tymi maszynami jakie plusy i minusy tych maszyn, jak z serwisem i częściami. Jeszcze mam pytanie jak to z prędkością jazdy ponieważ spotkałem się z catem316 który jeździł 38km/h i gość z serwisu stwierdził że prędkość można ustawić. Czy to prawda czy musi taka maszyna wyjść z taśmy z taką opcją?
Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam

bssadzi001
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 19 Mar 2017 09:50

Maszyna: Brak

Firma: Brak


Reklama

simmet

Re: Wybór koparki

Postprzez Jamar » 19 Mar 2017 21:32

Nie znam nikogo kto specjalizowałby się w marce CASE, posty w dziale pomocy technicznej odnośnie tej marki, również nie znajdują zbyt dużego zainteresowania.
Serwis Maszyn Budowlanych
tel. 788 685 633

Jamar
Fachoperator

  • Posty: 1386
  • Rejestracja: 01 Mar 2013 19:00
  • Miejscowość: Skarżysko Kamienna
  • Pochwały: 98

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej