wibako

CASE 688P Problemy z hydrauliką

Moderator: MARIO/MECALAC

CASE 688P Problemy z hydrauliką

Postprzez SERWISHADER » 02 Kwi 2017 12:30

Marka i model maszyny: CASE 688P
Rok produkcji: 1993
Numer seryjny: CGG0004281

Witam.
Znajomy kupił koparkę CASE 688P, od samego początku są z nią problemy.

1)Pług/podpory nie działają (Brak ciśnienia sterującego na bloku zaworowym między kołami)
(gdy zamieniłem w rozdzielaczu węże sterujące między jazdą a pługiem to pług działał poruszany dźwignią i pedałem jazdy -więc blok zaworowy między kołami jest ok)

2) Funkcje hydrauliki i jazda działają gwałtownie i za szybko(brak płynności ruchów)
3)roblemy z elektryką-prawdopodobnie pozamieniane przewody zasilające na elektrozaworach.(jest tam 6 cewek na rozdzielaczu)
4) podczas zmiany prędkości z żółwia na zająca (dźwignią przy fotelu) na przewodach zasilających cewki pojawia się i znika napięcie(tylko do których cewek je podłączyć ?)
5)to samo tyczy się dźwigni od regulacji podpór/pługa ,gdy nią ruszam to na przewodach przy cewkach pojawia się i znika napięcie (tylko gdzie je podłączyć?)

Rozdzielacz z elektrozaworami wyczyszczony,wszystkie elektrozawory działają.

Koparka przyjechała w opłakanym stanie, miała podane "lewe "napięcie na cewkę jazdy(prawdopodobnie)
Proszę o poradę która cewka jest od czego, i na jakiej zasadzie działa sterowanie pługiem,jakie ciśnienie powinno być ustawione na silniku jazy.

Wiem że to ciężki temat ale będę wdzięczny za jakiekolwiek porady lub kontakt tel. do osoby która zna ten model maszyny.
Pozdrawiam

SERWISHADER
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 25 Lut 2017 15:34

Maszyna: KOMATSU D575A-3SD

Firma: HADER
hydraulika siłowa serwis maszyn


Reklama

simmet

Re: CASE 688P Problemy z hydrauliką

Postprzez TRANSKOP81 » 02 Kwi 2017 19:07

za siedzeniem w kabinie jest płyta z przekaznikami,bezpiecznikami .itp i zazwyczaj w case tam jest epicentrum problemów z elektryką ale najgorsze jest to jak już jakiś geniusz pchał paluchy to życzę powodzenia

TRANSKOP81
Fachoperator

Maszyna: zeppelin 19 ,case1288,MAN 8x8,tatra 815 ,HANOMAG 60E

Firma: ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE


Re: CASE 688P Problemy z hydrauliką

Postprzez SERWISHADER » 03 Kwi 2017 13:00

Dzięki za info.
Płytkę z przekaźnikami już przepatrzyłem miała wcześniej spalone 2 ścieżki (ktoś naprawił).
Aktualnie poszukuję DTR-ki do tego modelu.

SERWISHADER
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 25 Lut 2017 15:34

Maszyna: KOMATSU D575A-3SD

Firma: HADER
hydraulika siłowa serwis maszyn


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej