wibako

waryński 622a - kilka pytań technicznych

Moderator: MARIO/MECALAC

waryński 622a - kilka pytań technicznych

Postprzez robertforum » 06 Maj 2017 08:09

Marka i model maszyny: Waryński 622
Rok produkcji: 96
Numer seryjny: 33

Witam.
Od kilku dni jestem właścicielem maszyny https://www.klaravik.pl/auction/product ... ski-622-2/.
Ogólnie stan dobry, nawet brak przecieków (zewnetrzych). Mam kilka pytań może uda wam się odpowiedzieć.

1. maszyna zaczyna pracować w miarę normalnie od 1100-1200 obr/min silnika, tak ma chyba byc ?
2. W kabinie oprócz 2 dzojstików znajduje się jeszcze 5 wajch. Dwie po lewej stronie fotela, ta po lewej to podnoszenie/opuszczanie łap, ta poprawej ma coś wspólnego z jazdą ? (może ktoś wie). Po prawej stronie fotela ta po lewej to jakby przełaczenie jazdy przód tył szybciej wolniej, a prawa to pop rostu uruchomienie jazdy?. generalnie jeśli ktoś używał i może powiedzieć do czego to służy?. Jest jeszcze 5 wajcha koło kierownicy na takiej 1 metrowej rurce ?.
3. po lewej stronie kierownicy w podłodze jest pedał, to jest hamulec obrotu, czy przyspieszacz ?
4. Dwie funckcje działają jakby wolniej niż reszta, zamykanie łyżki, zamykanie drugiego ramienia, czasami zaczynaja działać z opoźnieniem lub ze zmienną prędkością... ?
5. czy posiada blokady mostów ?

Proszę o podpowiedzi, nie wszystko da sie sprawdzić wzrokowo, bo nie widać różnicy po przełaczeniu wajchy, pewnie uszkodzone albo nie wiem jak sprawdzić. Ogólnie działa dobrze, ma siłę 10 ton ziemi podciągam skarpówką do siebie bez problemu, nawet silnik nie odczuje, tyle żę dwie funkcje jakby nie domagały...
Może ktoś pracował na podobnym modelu, nie wiem czy m-150 nie jest podobny, przynajmniej z wygladu kabiny ...
dziękuję.

-- 06 Maj 2017 09:09 --

Dla potomnych.
1. Nie, maszyna powinna działać od najniższych obrotów.
2. 1 od lewej łapy, drugi od lewej biegi polowe szosowe, 3 przyspieszenie jazdy, 4 jazda przód tył.
3. Hamulec obrotu
4. Uszkodzony zwór niskiego ciśnienia (ciśnienia sterowania)
5. Nie posiada blokad mostów.

robertforum
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 09 Mar 2014 14:21

Maszyna: JCB 3cx 98r.

Firma: Robud Marek Pałuba


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej