Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Koparka O&K traci moc gdzieś po 30 min prac nastepnie gaśnie

05 Wrz 2017 00:13

Marka i model maszyny: O&K mh city
Rok produkcji: 1994

Witam
Mam problem z moją koparką podczas pracy koparka gdy sie zagrzeje traci moc muszę dawac coraz więcej gazu aż w końcu nie ma siły i podczas pracy schodzi z obrotów i gaśnie. Gdy jest zimna pali na dotyk a gdy sie zagrzeje mocno i zgaśnie jak pisałem długo trzeba kręcić i niekiedy nie odpali do póki nie ostygnie.
Niedawno wymieniona została pompa wody tłoki pierścienie regenerowana była pompa paliwowa oraz wtryskiwacze wymieniona również pompa zasilajaca
Prosiłbym o jakieś porady i przyczyne dodam że silnik w koparce to deutz czterocylindrowy chlodzony cieczą.
Pozdrowiam oraz prosze o jakieś porady i pomysły

Koparka O&K traci moc gdzieś po 30 min prac nastepnie gaśnie

06 Wrz 2017 19:17

Z tego co pamietam to musialbys kolego przeszukac forum bo napewno byl juz ten problem poruszany . Wpisz w wyszukiwarce i napewno sie ukaze post

Koparka O&K traci moc gdzieś po 30 min prac nastepnie gaśnie

06 Wrz 2017 19:40

Co to jest pompa paliwa i pompa zasilająca? Jaki masz silnik konkretnie. 1012 czy 1013.
Zacznij od pomiaru ciśnienia paliwa. Chociaż podejrzewam uszkodzenie, listwy, zacinający się którąś, pompkę wtryskową lub cewka gaszenia.

Koparka O&K traci moc gdzieś po 30 min prac nastepnie gaśnie

14 Wrz 2017 00:05

To jest silnik 1012

Koparka O&K traci moc gdzieś po 30 min prac nastepnie gaśnie

14 Wrz 2017 05:56

No to mój poprzedni post.

Koparka O&K traci moc gdzieś po 30 min prac nastepnie gaśnie

26 Wrz 2017 18:40

U mnie było podobnie i przyczyna gaśnięcia i braku mocy było zaciągniecie syfu z dnia zbiornika, do czyszczenia zbiornik, przewody paliwowe, odstojnik, wymienić filtr paliwa. :)
Wyślij odpowiedź